Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rebecca Azour

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebecca Azour

Rebecca Azour


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir akadémia

Rebecca Azour Empty
TémanyitásTárgy: Rebecca Azour   Rebecca Azour I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 5:37 pm

Név: Rebecca Azour
Becenév: Becca, Reb
Nem:
Kor: 17
Születési év, hónap, nap, hely: 1994.05.10.
Jellem:
Társaságfüggő - bár ő ezt váltig tagadja -, barátságos, néha túl közvetlen, bár lehet hogy ez nem mindig baj. Barátait hihetetlenül elszántan védelmezi, akár képes lenne ölni is értük ...
Külső:
Szőke, majdnem hogy derékig érő egyenes haj, világító zöld szemek. Az arca ... nos, egy szó: gyönyörű. Általában ha valaki csak egy pillantást is vet rá, azonnal a rabja lesz. Persze nem mindig.
Faj: Mora
Rang: Diák
Képesség: Víz
Amiben különösen jó:
Futás és a képessége irányítása.
Amiben nem vagy jó:
Kontrollálni az érzelmeket.
Előtörténet:


Apám mesélte nekem régen, hogy én hogyan is kerültem be egy nemesi családba. Egy nyári éjszakán, mikor a boldog család együtt ünnepelte Apu és Ivette egyéves házassági évfordulóját, a kapucsengő törte meg a varázst. A szolgálók bevittek egy kis kosárban egy babát...: engem. Ivette felháborodott - teljesen megértem -, mire Apu eléggé elszégyellte magát. Tudta, hogy lebukott. Nemsokkal a házasságuk után, hogy is mondjam, félrelépett. Ez egy kicsit szánalmas, persze, de meg kell hogy mondjam, az anyám egy l*tyó volt.
Ivette megfogott, majd nagy lendülettel szó szerint kidobott az ablakon. Az Apám próbált beszélni vele, de ő hajthatatlan volt. Azt mondta, hogy egy fattyút nem tűr a családba. Így Apa arra jutott, hogy "valakinek le kéne passzolnia". Ez meg is történt.
Egy aranyos, idős házaspár vett a szárnyai alá, ők neveltek fel. Sokáig nem is tudtam, ki is vagyok. Azt sejtettem, hogy nem Larry és Esmée gyereke vagyok, de hogy kié ... Azt csak a 12. születésnapomon tudtam meg: Apu beállított egy hatalmas virágcsokorral a kezében azzal a szöveggel, hogy "beszélnem kell Veled".
És nem akartam elfogadni. Jó volt az úgy nekem, ahogy voltam: nem értettem, hogy miért kell felvilágosítani.

Ezek után nagyon magamba zuhantam. Több napig semmit nem csináltam. A szobámba zárkóztam az mp4-emmel és a laptopommal és úgy bő egy hétig bent kuksoltam. Őszintén szólva még mindig megvisel ez az egész, de az most mellékes. Mivel a "szüleim" nagyon szerettek, nem bírták elviselni hogy szenvedni lássanak, ezért próbáltak mindennel a kedvemben járni. Koncertekre jártam a barátaimmal, karaokeztam majdnem minden nap, a legelőkelőbb ételeket kaptam amiket csak lehetett ...

És sajnos a vidámparkba is elkísértek. Esmée minden áron felakart velem ülni mindenhova - és akkor történt a tragédia ... Én ... Jaj ... Én mondtam neki hogy nem kellene ... Amikor kiszálltunk az egyik hullámvasút kis kocsijából, Ő hirtelen összeesett. Kétségbeesetten rohantam Larryhez, akivel azonnal hívtuk a mentőket és bementünk, beszáguldottunk a kórházba.

Mondanom sem kell, hogy nem tudták megmenteni. Akkor megint mély depresszióba estem, mire Larry kitalálta hogy Apuval e kéne beszélgetnem. Így is történt. És akkor megtörtént a lehetetlen: befogadtak a házba. Persze nem kaptam akkora szeretetet mint a többi féltestvérem, mégis volt egy otthonom. Újra ... Amikor 15 lettem, a barátaim voltak a család. Ha haza mentem, ott csak gyűlölet és megvetést találtam, így minek is mentem volna oda vissza ?

Úgy döntöttem, hogy nem hagyom magam és elköltözök. Sokáig csak borongtam országról országra, városról városra, majd meg kellett hogy állapodjak valamelyik helynél, mivel ...
Kiderült, hogy én a vizet tudom uralni. Sok kutatás után találtam rá a Szent Vlagyimirre, és naná, hogy azonnal beköltöztem.

Most itt töltöm a mindennapjaimat.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Rebecca Azour Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca Azour   Rebecca Azour I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 12:13 am

Szép előtörténet, elfogadom!

Jó játékot!

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
 
Rebecca Azour
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Karakter :: Előtörténetek-
Ugrás: