Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Etető terem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Etető terem Empty
TémanyitásTárgy: Etető terem   Etető terem I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 10:46 pm

A Morák etetése folyik itt. Az etetőknek külön felállított orvosi rendelővel.
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Rebecca Azour

Rebecca Azour


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir akadémia

Etető terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Etető terem   Etető terem I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 6:51 pm

Darren
Szent Vlagyimir Akadémia + Közös helységek + Etető terem

Hát igen, mondhatjuk azt, hogy kajás vagyok, ezért most, hogy rá tudtam magamat bírni arra, hogy kimozduljak a szobámból, sikerült elindulnom az Etetőterem felé. Semmi kedvem nem volt jönni, komolyan, és bár tényleg éhes vagyok, most az egyszer inkább éheztem volna... De nem baj, legalább túl leszek rajta, és ismét visszabújhatok a szobám magányos árnyékába. Iiigen, mióta itt vagyok, nem mondhatnám, hogy olyan hú de sokat mentem volna erre-arra. Mindig is makacs voltam, és ha eltervezek valamit, hát, azt véghez is viszem, talán javarészt ezért nem mentem semerre sem.
Már egész jó idő van, ennek örülök, főképp azért, mert így magamra tudtam ölteni kedvenc piros, néhol fodrokkal díszített ruhácskámat. Igaz hogy még kicsit fázom, főleg akkor amikor a hideg szél úgy dönt, hogy le akarja fújni a fejemet a helyéről, de egyébként semmi baj nincs. Szőke, derekamig érő hajamat kivételesen elől, két copfban fogtam össze, ami aranyos hatást kelthet, bár nem mondhatnám magam egy ördögnek, azért mégis... Nem vagyok én olyan rossz lány.
Mire észbe kapok, már ott is vagyok az Etetőnél, s kissé félve lépek be. Nem szeretem az ilyen helyeket, bármennyire is szükségem van rá. Szorongva állok meg még a bejáratnál, nem merek beljebb menni... Istenem, annyira szánalmas vagyok, de egyszerűen nem megy. Valaki... segítséééég...
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Etető terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Etető terem   Etető terem I_icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 10:12 pm

Rebecca


A szél újult előre kap, s csillapíthatatlanul fújni kezdi az eddig békésen nyugvó környéket - beleértve szeretett Darrenünket is, akinek csakhamar készségesen elkészíti vadonatúj frizuráját, ami valahogy mégsem a megszokott rendességről híres. Ennek ellenére az említett mora szeme se rebben, sőt mi több, nyugodtan sétál tovább, mígnem végül megpillantja az etető fülkéket, illetve az előttük álló, látszólag feszélyezett lányt. Ha eddig úgy is tűnt volna, hogy kikászálódott a gondolataiból, most újra rászáll arcára a merengés kellemes fátyla. Vagy mégsem annyira az?
Nincs a legjobb állapotában. Sosem tölt el annyi időt a tükör előtt, túl férfias ahhoz, mégis alig-alig van alkalom, mikor bele lehetne kötni az öltözékébe, illetve a hajába. S bár nála a kócos haj is leginkább kisfiúsan, így édesen hat, most példátlanul ezt a szokatlan dolgot is észlelni lehet rajta. Arról nem is beszélve, hogy jól láthatóan lefogyott. Szembetűnő a változás, hiába rejtély lengi körül, a tények most sem húzódnak háttérbe. Ellenben - elkeserítő bár -, de még ez is jól áll neki. A lélek hatalma.
Így indul hát tovább, a maga kényelmes, de illemet nem sértő járásával. Az irány viszont már korántsem ugyan az. Lábai sokkal inkább a nem rég megpillantott szőkeség felé viszik, egyenesen a háta mögé. Ha a lány eléggé el van merülve a problémájában, az is könnyen lehet, hogy észre sem veszi a felé közeledő fiút, olyan csendes. Viszont ez nem lenne a legnagyobb szerencséje, hisz Darren kihasználva a kétes hangulatát egészen a másik mora kecses válla fölé emeli a fejét, majd halkan a fülébe suttog.
- Csak nem félsz bemenni, kedves? - kérdezi bársonyos, nyugodt hangján, miközben arcára fellopózik a jól megszokott, ellenállhatatlanra fejlesztett mosolya.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Etető terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Etető terem   Etető terem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Etető terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Szent Vlagyimir Akadémia :: Közös helységek-
Ugrás: