Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Caffé club

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 2:51 pm

Egy hangulatos kávéház, ahová reggel muszáj betérni, egy kávéra.
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 8:04 pm

Ignatius ~ Udvar+Caffé club

Komolyan kezdi idegesíteni a fiú. Olyan szívesen beleolvasna a gondolataiba, olyan közel áll hozzá, megtehetné... És mégsem. Inkább csak mosolyog tovább, mintha mi sem történt volna. Lazán, ráérősen sétál mellette, keze a zsebében... ökölbe szorítva. Ironikus, ott van Ignatius előtt a megoldás, olyan közel, csak egy ruhadarab választja el attól, hogy rájöjjön, mi lesz a sorsa. Persze, ezt nem lehet kitalálni, ilyen korán még nem, még is. Bár ez tényleg csak egy apró mozzanat, egy részlet, ha a dampyr látná, biztos rájönne, milyen agresszív valójában Darren. Hogy mi miatt van? Talán a lélek hatása. Hiába, a gyógyításoknak is megvan az ára. Lehetséges, igen - ha lenne egy árnyékcsókolta párja Darrennek, más lenne a helyzet. Így viszont kiszámíthatatlan, és, nos, nem feltétlenül száz százalékos. A tudás mit sem ér, ha valami más elvakítja... Darren esetében a szadista hajlam és az agresszió. Persze, az utóbbi nyilván nem lenne ott, ha nem fogná vissza magát, mint most. Az illem csak egy formalitás, de ha ez eldobja, oda van az álarca. Anélkül viszont mit kezdene?
Ezeken gondolkozik ő is, mikor odaérnek a kávézóhoz és helyet foglal Ignatiussal. Ajkait összepréseli, látszik hogy nincs éppen a legjobb hangulatában. Hogy mivel idegesítette fel a dampyr? Egyszerűen azzal, hogy nem nyílik meg. Darrennek mindenki megnyílik, ilyen sosem szokott lenni. Ignatius annyira más, és annyira titokzatos, hogy feszélyezve érzi magát a légkörében. Még jó, hogy nem lehet az arcáról leolvasni az érzelmeit. Arról, hogy a fiú nem is mondta, ide menjenek, meg is felejtkezik. Egyszerűen csak ez ragad meg az agyában, mivel ezt mondta először.
- És, különben mi ez a stílus? - kérdezi kissé feszülten, bár le lehet szűrni, hogy nem emiatt. Ha erre se válaszol Ignatius normálisan, valószínűleg baj lesz.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 10:48 pm

Hirtelen agresszív...vagy nem is...inkább eléggé feszült lett. Nem tudom, miért. Úgy hiszem nem mondtam semmi rosszat. Vagy lehet, hogy azért mert titokzatos vagyok? De hát ilyen vagyok, mit tegyek? Arra neveltek, hogy ne adjam ki a titkaimat egykönnyen. Először érdemeljék ki a bizalmat, csak utánna bízzak bennük, de akkor teljesen. Mi ez a stílus? Most mire gondol? Egyszerre hitetlenkedek és kérdezem magamtól...de ha egyszer nem tudom, mire gondol?
-Most mire gondolsz?- várom, hogy kifejtse, majd utána válaszolok.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 11:16 pm

Ridegen elmosolyodik - inkább kínjába mint örömébe - majd egy halk, kecses mozdulattal feláll az asztaltól és Ignatiushoz lép. Tekintetét a másikéba mélyeszti, és ha a pillantásával ölni tudna, a dampyr holtan esne össze. Egy darabig csak néz mélyen a szemébe, majd pár pillanat múlva csak megszólal.
- Bármi is történjék, nem mész el innen, meg se moccansz, és végképp nem kérsz segítséget. Nem is kiabálsz vagy nézel másfele. Bármit teszek. - mondja szinte suttogva, s bár látszik rajta hogy feszült, hangja még is lágyan cseng. Közben végig Ignatius szemébe néz, a dampyr szemébe, aki szép lassan kezdi reálisnak gondolni amit Darren mondott, mire a végén már egyet ért vele. Hogy milyen alattomos tud lenni a bűbáj...
Miután Ignatiusban lecsengtek a szavai utolsó vízhangjai is, felhúzza a székről és mosolyogva félresimítja a másik haját.
- Félsz már? - kérdezi suttogva, arcán groteszk vigyorral, majd amint megkapta a választ, szemfogát a másik nyakába mélyeszti. Arra külön figyel, hogy endorfint nehogy eresszen belé, hogy jól fájjon a fiúnak. A harapást sem finoman intézi, sőt. Nem is igen figyel, még pár vércsepp is csöppen le a földre.
Csak akkor hagyja abba az ivást, mikor a másiknak már csak épphogy maradt vére, majd békésen visszaül a helyére és továbbra is mosolyogva figyeli a hatást.
- Ülj le. - mondja ismét nyugodt hangon, a fiú szemébe nézve, természetesen újra bűbájt használva.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 6:36 pm

Dermedten figyeltem, ahogy Darren feláll és közelebb jön hozzám. Mélyen a szemembe nézett, érzésem szerint kissé még tolakodó is volt. Suttogva kezdett hozzám beszélni:
- Bármi is történjék, nem mész el innen, meg se moccansz, és végképp nem kérsz segítséget. Nem is kiabálsz vagy nézel másfele. Bármit teszek. -egyre múlt bennem az ellenkezés kényszere...Elismételtem amit mondott, de mintha csak a testem és a hangom lenne, a gondolataim nem a sajátjaim voltak. Mintha megbabonáztak volna. Csak a szúrás fájdalmát éreztem a nyakamba és hogy a vérem szívja el valami...vagy valaki. Nem tudtam hol vagyok, miért és kivel. Mintha ébren álmodnék. Csak a fájdalom volt biztos. És hogy nagyon nem jó, ami velem történik. Tenni próbálnék ellene, de a testem, az izmaim gúzsba kötve, olyan vagyok, mint egy bábu. A fájdalom egyre erősödik...és egyik pillanatról a másikra el is múlik.
-Ülj le.- mondta, és hang nélkül engedelmeskedtem. Aztán kezdett visszatérni a tudatom, leesett, hogy egy kávézóban vagyok, Darren társaságában. Ránézek a fiúra, kissé önelégülten mosolyog rám, nekem csak egy gyenge mosolyra futja, még érzem, hogy kába vagyok.
-Mi történt velem?- jogosnak tartom a kérdést, ő biztos tudja, hisz itt volt vele végig.
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 8:59 pm

Ignatius+ Darren


A Caffé club felé vettem az irányt, azok után, hogy befejeztem a tanulást a könyvtárban, ugyanis nagyon elegem lett aznapra a tanulásból. De nem csak egyelőre, hanem végleg. El nem tudtam képzelni, hogy egyesek akár még szórakoztatónak is találhatják a könyvek fölötti kornyadó életmódot, mintegy kijelentve, hogy élvezetes egy poros, több száz éves lapköteg állandó fixírozása. Nos, eme ellentmondás a jegyeimen is meglátszott, de tekintve, hogy sokkalta jobban érdekel a harcművészet, felhúzta az átlagom az abban való kiemelkedésem.
Szorosabbra húztam magamon a sálam, kézfejeimet beledugtam barna bőrkabátom apró zsebeibe és 100x is elátkozta magam, amiért nem raktam be kesztyűt, habár megnyugatott a tudat, hogy hamarosan isteni finom, forró kávét iszogathatok, egyedül, úgy, hogy nem zavar meg semmi abban a tevékenységben. Túl sok dolog történt mostanában, főleg, ha azt tekintjük, hogy alig érkeztem a városba, de már rákényszerültem, hogy egy strigával harcoljak és szópárbajba keveredjem az igazgatóval, mellesleg kellemesen eliszogassak szintén egy strigával. Úgy látszik vonzom a furcsa helyzeteket... A Café clubba lépve a párpulthoz lavíroztam, miközben melegre próbáltam dörzsölni átfagyott ujjaimat.
- Egy forró kávét, legyen szíves. - A pultos fiú kedvesnek látszott, és igen szép hátsóval is rendelkezett. Hosszú, szőke hajából pár tincs a szemébe hullott, míg a szeme zölden ragyogott. Alig vártam már, hogy odaadja a kávémat és én észrevétlenül szemezni kezdhessek vele. Mikor is volt utoljára, hogy szórakozásra adtam a fejem? Azt hiszem közvetlenül utána bajba kerültem...
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 9:51 pm

A dampyr remekül engedelmeskedik Darrennek, könnyű célpont volt. Na meg, bűbájjal aztán... Ráadásul nem is emlékszik rá, hogy mi történt. Pár pillanatig Darren értetlenül pillant rá, ilyen határozottan nem szokott történni, egy szóval se kérte, hogy felejtse el, Ignatius még is elfelejtette. Még az sem tűnik fel neki, hogy vérszegény, pedig az aztán kegyetlen tud lenni.
Pár pillanattal később aztán csak visszabillen az egyensúlyába és elmosolyodik, majd ugyan olyan határozottan, mint eddig, válaszol.
- Az egyik srác megszúrta valamivel a nyakadat, nem is emlékszel? Én meg jól elkergettem... - mondja büszkén, valahogy ez jutott először eszébe, elvégre, mi más mentsége lenne rá, hogy vigyorog mit a tejbe tök? - Várj csak...
Megint feláll és Ignatiushoz lépked, majd a nyakára teszi a kezét. Először még nem történik semmi, majd Ignatius bőrén furcsa összehatást kezdenek el játszani az érzékek; először hideget érez, majd meleget, és így tovább váltogatva. Darren ezzel szemben sokkal jobban érzi magát, ez az arcán is látszik, a groteszk vigyora átmegy kedvessé. Persze, ez is csak addig megy, amíg gyógyít, utána ugyan olyan lesz az arca, mintha nem történt volna semmi. Ignatius nyaka viszont... bár még mindig véres, semmi nyoma nem látszik az előbbinek.
- Ezt, amit most csináltam, nem mondod el senkinek. - búgja mély hangján bűbájt bevetve, majd visszafordul a széke felé, ám szeme megakad a pulton - Tényleg, nem is kértünk még kávét. Várj, mindjárt hozok. - Azzal el is indul és közvetlenül a dampyr lány mellett áll meg. Persze a tisztes távolságot betartja, az illem az illem.
- Két... - megerősítés kérése végett Ignatius felé fordul, majd ha az rábólint, visszafordul a pultos srác felé - forró kávét.
Amíg a csávó elmegy a kávéjukért a pultra könyököl és fél szemmel végigméri a dampyr lányt, majd pár perc múlva kezet nyújt.
- Darren Ellwood, örvendek. Nincs kedved mellénk ülni? Elég feszült a hangulat, jó lenne ha feloldanád... - kérdezi ellenállhatatlan mosollyal arcán, majd Ignatius felé biccent.

Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 7:34 pm

Szerintem érdemes lenne felállítani egy sorrendet, mert akkor mind a hárman egységesen írhatunk és nem lesz az, hogy valaki esetleg túlságosan irányítja a beszélgetést. Szóval: Darren, Ignatius, én.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:23 pm

-


A hozzászólást Darren Ellwood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 10, 2011 1:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 8:43 pm

(bocsánaat .__. most már vagyok)

-Egy srác megszúrta a nyakam...-elgondolkodom, ennek vajon mennyi esélye lehet? Viszont most begyógyította a sebem, de nem mondhatom el senkinek, habár szerintem hülyének is néznének, ha ilyeneket állítanék. Igazán szeretném tudni, hogy mi az igazság...de ez most nem megy, és nem akarom erőltetni. Most úgy is elment csajozni, vagyis kávéért. Nekem nem számít a csaj, Lizzel jót beszélgettünk, és hát ő szimpatikusabb. Most elkezdett valami furcsa, szédüléshez hasonló érzés a hatalmába keríteni, ami nem tudom, honnan jött. Lehet, hogy a vérveszteség...de nem tudom. Egész nap furcsa érzésem van, mint akit fejbevágtak egy péklapáttal. Remélem nem látszik meg rajtam annyira.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 8:33 pm

Amilyen rezzenéstelen arccal Darren válaszolt, csak két lehetőség maradt: Ignatius vagy hisz neki, vagy őrültnek nézi. S bár az első tagadhatatlanul jobban hangzik, a dampyr fiú eléggé hitetlenkedve néz rá. Ami igazából nem is csoda, elég hülye kifogást talált. De hát, ez jutott eszébe legelőször. Ráadásul Darren nagyon is viccesnek találja, és enyhe önelégültség tölti el, amiért most Ignatius az, aki nem biztos a dolgokban. Most ő gondolkozik nagyon, de... de sajnos nem fogja megtudni. Soha nem fogja megtudni. A lélekkel együtt jár bizonyos mennyiségű paranoia - legalább is Darren esetében - és most, hogy mondhatni szerepet cseréltek, tagadhatatlanul kiélvezi a helyzetet. A filmsztármosolya többször is megcsillan az ablakokon át bekukucskáló nap fényében, és annak ellenére, hogy mint minden morának, Darrennek is ugyan úgy hegyesek a szemfogai, közel sem tűnik veszélyesnek. Legalább is jelenleg. De nála sose lehet tudni.
És még is, annak ellenére milyen kárörömöt érez, meggyógyítja a fiút. Fel is ragyog az arca pár pillanatra, hisz az aranymámor-érzés most sem marad el, a gyógyítás mindig csodálatos. Viszont utána... Bár az arcán semmit sem lehet látni, a szeme furcsán megcsillan - és nem valami biztatóan. Nem látszik őrültnek, hisz nem is az, de már nem is tűnik annyira kiegyensúlyozottnak. Még jó, hogy az ilyet általában nem veszik észre mások. Mert ugye általában csak a jót látják, mindenkit lebecsülnek, és nagyon naivak. És ehhez még társul pluszba Darren jelleme. A lélekmágusok mindig ilyenek, nem lehet meghatározni miért, de sosem keltenek gyanút és az emberek legtöbbször kedvelik is őket. Vesztükre.
Utána elmegy kávéért, a lányt is próbálja elcsalni, csak hogy időközben megcsörren a telefonja. Hát igen, így szokott ez lenni. Mikor már a feszültség feloldódna végre, képtelen lelépni. Vagy is, igazából nem, de még is mindig ezt teszi. De hát ha egyszer Liz hívja, mi mást tenne?
Fel is sóhajt és összevonja a szemöldökét. Az utóbbi napokban sokat veszekedtek, így elég nyilvánvaló számára, mit akar a lány. Kibékülni, és beszélgetni. Biztos magányos, és ezt nem hagyhatja. Azt hinné az ember, hogy az effajta érzelmek - vagy is átlagosan más érzelmei - hidegen hagyják Darrent, de még is...
- Most mennem kell. Még találkozunk - válaszolja mereven, de azért csak elmosolyodik, majd a dampyr fiúhoz is odasétál, neki is biccent, utána el is indul Lizhez a szobájába.

+ Caffé club + Szent Vlagyimir Akadémia + Dampyr lakosztály + Lány kollégium + 1-es szoba +

// Köszi a játékot. //



A hozzászólást Darren Ellwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 28, 2011 7:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 11:58 pm

Darren, Ignatius

Kisvártatva egy fiú sétált mellém és azt hiszem motyogott is valamit, aminek biztos sok köze volt ahhoz, hogy milyen gyönyörű vagyok és én vagyok itt a legszebb lány a klubban de nekem annyira lekötötte a figyelmem; egyrészt a kávém tetején úszkáló habdarabka, na meg a pultos srác ujjainak kifinomult tanulmányozása, hogy én udvariatlan egy pillantást se vetettem a teperő fickóra. Szegény pára, rövidesen le is kopott egy telefoncsörgést követően. Elkortyolgattam a kávémat és arra az elhatározásra jutottam, hogy kezdek kiöregedni, de legfőképpen magányos vagyok. Piszok szar érzés volt. A Vlagyimirban nehéz barátokat szerezni, ha neked kizárólag a célod lebeg a szemed előtt...
/Vlagyimir+dampír lakosztály/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Caffé club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caffé club   Caffé club I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Caffé club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: