Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kérdések-Válaszok

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 11:10 pm

Itt nyugodtan felteheted a kérdésedet. Akár a tapasztaltabb játékosok is válaszolhatnak. Csak rajta!
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 12:12 pm

Szia Leila!
Annyira kihalt a szerepjáték pedig nagyon jó ötlet és szívesen játszanék veletek... ha gondolod hirdethetem a baráti körömben vagy oldalakon. Szuper lenne, ha beindulna mert nagy sikere lehetne főleg, hogy sokan szeretik Smile Szóval, ha beleegyezel akkor írj!
Persephoné - Betty


A hozzászólást Persephoné Rose Blackwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 24, 2011 9:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:16 pm

Üdvözöllek Rose!

Nagyon örülök annak, hogy máris akadt egy játékos, de sajnos azt kell hogy mondjam, még nincs kész a szerepjáték. Igaz nap mint nap fönt vagyok és fejlesztem a fórumot, azonban még van egy kevés dolgom. Többek között meg kell írjam az Alkimistáknak szóló topicot és a többi, és a többi.

De, hogy valami jót is mondja, nemsokára játszhatsz is. Esetleg adhatnál ötleteket az oldal tökéletesebbé tételéhez is. Szerintem kívülállóként jobban átlátod az egészet. Ha vannak ehhez hasonló javaslatok, azokat kérlek Privát üzenetben küld el.

Ígérem, mostantól még jobban belehúzok, és megpróbálok végre elkészülni a szerepjátékkal. Smile

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Lev

Lev


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 5:30 pm

Hali!
Egy kérdés mielőtt megírom az előtörténetem:
Lehet a Pilgrim (Пилигрим) család az egyik királyi vérvonal?
Kösz, Lev
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 8:39 pm

Üdvözöllek az oldalon Lev!

Nagyon örülök, hogy van végre játékosunk, és igen, nyugodtan lehet a Pilgrim egy királyi vérvonal, azonban, ha bármely magasabb rangot képviselő karaktert szeretnél létrehozni, az előtörténetedet előbb el kell küldened nekem Privát üzenetben.
Megértésedet köszönöm.

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 7:45 pm

Szia Leila!
Megkaptad a levelemet a karakteremmel kapcsolatban?
Köszi, Per
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 8:11 pm

Igen Persephoné, megkaptam és válaszoltam is. Remélem érthető volt amit leírtam, ha nem még egyszer elmagyarázom.

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 9:15 pm

Köszönöm, hogy mindezt leírtad és teljes mértékben Rose független leszek a továbbiakban Smile
Hamarosan küldöm az előtörténetem, remélem megfelelő lesz mind tartalmilag, mind írói szempontból.
Persephoné
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 10:14 pm

Ennek örülök, és már várom az előtörténetedet.

Sok sikert hozzá!

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Lev

Lev


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 10:18 pm


Nem kérdés, hanem ötlet: tongue

Lehetne egy 'Karakter kérvény' vagy 'Őket várjuk' topic.

Értelem szerűen ide írnánk pár infót arról -esetemben az ikertestvéremről Lena-ról-, akit szeretnénk, ha valaki megformálna.

Lev
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 10:27 pm

Smile Lev! Örömmel figyelem, ahogy remek ötletekkel halmozol el, és megpróbálok mindenki kedvére tenni, de sajnos mindent nem teljesíthetek. Az, hogy a te esetedben ott van Lena, más esetében még nem biztos, hogy így van. Fölösleges lenne létrehozni egy topicot csak ennek, ezért az ehhez hasonló eseteket, majd mindenki beleírja az előtörténetébe, így onnan azt is ki lehet következtetni, hogy milyen a karakter jelleme, külseje stb...
Nem lenne valami előnyös ez a topic, ugyanis ha valaki el szeretné foglalni a karakterek szerepét keresgélni kellene az előtörténetek között. Így ezt hagyjuk csak így, legalábbis addig, míg ez nem okoz gondot.

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 10:53 pm

Hali!
Lenne néhány ötletem. Lehetne külön csoportot létre hozni a moráknak, dampyroknak és strigának, így a nevünk más milyen színű lenne és egy fokkal könnyebb lenne kibogarászni ki melyik fajba tartozik.
Egy általános leírás is lehetne, habár ez nem feltétlen kell, mert aki olvasta a könyvet az tisztában van a dologgal.
Egy kicsit kevés helyszín van, mármint az akadémián lehetne olyan is, hogy tantermek, tesiterem, kápolna.

Alice
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 6:05 pm

Aliszia:

Köszönöm, az ötleteid nem is olyan rosszak, igazából ezekre természetesen már mi is gondoltunk. Ami az elsőt illeti, nem rossz, sőt egész jó, de ha valakit nagyon érdekel a másik játékos faja akkor azt megnézheti az adatlapját, és ott, ha minden igaz akkor látja hogy hol tartózkodik, ezáltal a faja is könnyen megállapítható, persze ezen a javaslaton még elgondolkodom.
A második javaslatodat azért nem fogjuk megvalósítani (legalábbis egyelőre) mert ugyebár a fajleírásban sok minden szerepel, tulajdonképpen minden ami a játékhoz fontos, és ahogy te is mondtad aki olvasta a könyvet annak semmi szüksége rá.
A harmadik javaslatodat pedig egyelőre nem fogom megvalósítani, el is mondom miért: abban igazad van, hogy nincs sok helyszín, de mivel a játékosok száma sem mondható soknak nincs rá szükség. Most őszintén, hogy nézne ki a szerepjáték több száz helyszínnel és tíz játékossal? Mivel kevesen vagytok még azt a kevés helyszínt sem tudjátok kihasználni. Szóval ezt a javaslatot is elvetem egyelőre.

Természetesen nagyon köszönöm, hogy felhoztad ezeket, így látom hogy a jövőben mire lenne szükség, a játék jobbá tételéhez. Várom további javaslataitokat. Very Happy

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 1:36 pm

Leila, szerintem ha több helyszín lenne, akkor többen is kedvet kapnának az oldalhoz. Smile Sajnálom, hogy megint beleszólok, de Alice nagyon is okosakat mond.
A fajos dologban viszont teljesen egyetértek, csak elég furcsa, hogy pár ember még tagnak sincs beállítva. Nem tudom, hogy elfelejtetted -e, vagy miért, de ezeket jó lenne megcsinálni.

És tényleg bocsánat a beleszólásért.

Különben minket csak elfelejtettél beírni a szobákhoz és a mora-testőrös dolgokhoz, vagy valami más oka van? Most átolvastam az oldalt (szabályokkal és a többivel együtt) és feltűnt. Smile
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeKedd Dec. 13, 2011 10:33 pm

Darren, teljesen igazad van a szobákkal és a mora-testőr dologgal kapcsolatban, már dolgozom az ügyön, csak elég nehéz észben tartani mindent, mert attól függetlenül, hogy nem látszik sokat dolgozom az oldalon, mindenféle apró kis dologgal. Smile

Amint tudlak beírlak titeket mindkét helyre.

A helyszínes dologgal még mindig nem értek egyet. Azt biztos ti is észrevettétek, hogy kevés a játékost, sajnos túl kevés ahhoz, hogy pörgős, izgalmas játék legyen (még). Na most ha én berakok még jó pár helyszínt akkor még rosszabb lesz a helyzet, ugyanis a ti játékotok is majdhogynem eltűnik a sok helyszín között. Tudom mit beszélek, tapasztalatból mondom. Smile

Azt pedig jól tetted hogy átolvastad, köszönöm.

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 10:23 pm

Rendben. Csak gondoltam, szólok. Smile
Szerintem ez esetben írd le valahová a dolgokat, úgy könnyebb, én is ezt szoktam. Smile

Így azért már máshogy hangzik, igazad van.

Még annyit kérnék - ha szabad - hogy majd az Ellwoodokat is írd be a királyi vérvonalakhoz. Már ha lehet.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 8:40 pm

Már szívesen megtettem volna, ha az előtörténetedbe is beleírod, pontosabban a "RANG" menüpontba. Ott csupán a "diák" szó áll.
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kérdések-Válaszok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések-Válaszok   Kérdések-Válaszok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések-Válaszok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Általános tudnivalók :: Hírek és kérdések-
Ugrás: