Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 1-es lakás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

1-es lakás Empty
TémanyitásTárgy: 1-es lakás   1-es lakás I_icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 6:32 pm

Szoba lakói:
- Niké
- Persia


A hozzászólást Leila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 17, 2011 10:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Niké

Niké


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Montana - Shadow Castle

1-es lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakás   1-es lakás I_icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 7:05 pm

Tátott szájjal néztem a hatalmas kastélyra. A f3n3! Ez aztán nem semmi. Még csak nem is láttam ehhez hasonló hatalmas kastélyt, nemhogy még abban éljek. Fogtam az egy szál icipici bőröndömet, majd elindultam a kapu felé. Még az előtt kitárult előttem, mielőtt hozzá érhettem volna. Két nagydarab striga állt a kapu két szélén. Nem szóltak hozzám, még csak rám sem néztek. Habozva elindultam a kert felé, készen arra az esetre, ha rám támadnának. A szívem hangosan zakatolt, bár ezt egy szemrebbenéssel sem mutattam ki. Egy flegma nézéssel lerendeztem a két pasast.

Az udvar hatalmas volt, és oly csodálatos. A szökőkutat ugyan nem láttam, de a halkan csobogó vizet halottam. A fák halkan susogtak a gyenge szellőben. Szerettem volna gyorsan elintézni a "szobafoglalást", majd egyet sétálni a városban. Még csak éjfél volt, így nem fenyegettek a nap sugarai.

Amikor beléptem a szobámba azt hittem hányat vágom magam. Az ágyam hatalmas volt. Mellette egy hatalmas szekrény állt, előtte pedig egy csicsás asztal, melyen virágok sorakoztak. A falon drága festmények lógtak. Ledobtam a táskát az ágyra, majd becsuktam az ajtót és elindultam a belvárosba sétálgatni.

+Belváros+ Montanai zöld park+
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com/t87-nike-gemma-il
Niké

Niké


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Montana - Shadow Castle

1-es lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakás   1-es lakás I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 8:31 pm

Lassú léptekkel jöttem be a szobába. Nem mintha elfáradtam volna, hisz olyant aligha tudok. Egyszerűen nem éreztem magam valami fenomenálisan. A hátamon lévő sebek már majdnem teljesen meggyógyultak, úgy mint a fejemet ékesítő hatalmas seb is. Csak a tükör előtt álva szembesültem a látvánnyal. Én mondom nem volt valami kellemes. Hófehér hajamat most a vér festette vörösre, a sérülés körül. A hátamon lévő ruha pedig le volt szakadva, és véres is volt. Még szerencse hogy volt pár tartalék ruhám. Nincs pénzem ehhez hasonló dolgokra. Hogy pontosabban fogalmazzak: egyáltalán nincs pénzem, semmire. Igazán nem is zavart, hisz sosem voltam hozzászokva a kényelemhez.
Levetettem a ruháimat, majd a hajamat is kibontottam. Levettem a fejdíszt is. Vettem egy meleg fürdőt, ami most igazán jól esett.
Miután végeztem, és felöltöztem, kisminkeltem magam, elindultam valami táplálék után.

Shadow Castle+ Közös helységek+ Etető szobák
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com/t87-nike-gemma-il
Persia

Persia


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 15.
Tartózkodási hely : Montana - Shadow Castle

1-es lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakás   1-es lakás I_icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 10:58 pm

Aoki lassan sétált föl a lépcsőn, miközben én szép nyugati stílusú lépcsőkorlátot és a hatalmas csillárokat ámultam. Sok helyen laktunk már, de ehhez fogható helyhez még nem volt szerencsénk.
- Figyú, Aoki! Meddig maradunk itt? Annyira szép ez a hely. - Tátott szájjal bámultam a nagy előtért, mikor fölértünk a lépcsőn. Sikerült majdnem elesnem a lépcsőben, a mennyezet bámulása közben, de Aoki, mint mindig most is megelőzte a bajt. Na nem mintha nem tudtam volna megállni a lábamon.
- Nem tudom. Addig, míg jónak látjuk. - Aoki halál nyugodt hangja nem lepett meg. Még csak körbe se nézett.
- Akkor, szia, bátyus. - Nyomtam egy puszit az arcára, majd fogtam a bőröndöt és elindultam egy másik lépcső irányába. Éreztem, hogy arra van a női lakosztály.
- Ne kísérjelek föl?
- Csak eltalálok odáig. Egyedül! - Förmedtem rá, persze nem vette sértésnek.
- Ahogy akarod. Majd később átmegyek.
- Várlak! - Azzal fölsiettem a lépcsőn. A folyóson végighaladva az ajtókat figyeltem. Kerestem az 1-es számú szobát, és megtaláltam.
Gyorsan besiettem rajta, és láttam, hogy a szemközti szobában már laknak. Odamerészkedtem, remélve, hogy senki sem ugrik elő a sötétből. A szobában egy lélek sem volt. A ruhák szépen összefogva hevertek az ágy végében, és az ágy érintetlen volt. Lepakoltam a másik szobába, majd kilestem az ajtón. Szerencsémre Aoki még sehol nem volt, így lesz időm megszökni, még mielőtt észrevenne. Szeretnék sétálni egyet a városban. És enni is akarok. A másodperc töredéke alatt az udvaron teremtem. Fellélegezve siettem tovább.

+Belváros+Night Light Disco+
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1-es lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakás   1-es lakás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1-es lakás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 3-as lakás
» 2-es lakás
» 5-ös lakás
» 4-es lakás
» 3-as lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Shadow Castle :: Női lakosztály-
Ugrás: