Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ignatius Blosbeville

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Ignatius Blosbeville Empty
TémanyitásTárgy: Ignatius Blosbeville   Ignatius Blosbeville I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 7:46 pm

név: Ignatius Blosbeville
becenév: nem szereti, ha becézik
nem: férfi
szül.hely/idő: 1992. november 21., Seattle
horoszkóp: skorpió
szint: dampyr
tulajdonságok: félénk, ugyanakkor nagyszájú, érett gondolkodású, néha felnőttes, néha szeleburdi, önbizalomhiányos főleg a szerelemben, viszont ha látja, hogy van esélye beképzelt lesz, visszahúzódó, csendes.
Küllem: hosszú, dús sötétbarna haj, ami kissé hullámos, sötétbarna szem, sportos alkat, 189 cm magas, 75 kg.
Amiben különösen jó: logikus gondolkodás, matematika
Előtörténet: 1992-ben láttam meg a napvilágot, Seattle-ban. Egy népes család 5. gyermeke vagyok, összesen 8-an vagyunk testvérek. Testvéreimmel nagyon szeretjük egymást, igaz mostmár nem sokat találkozunk, a nővéreim és bátyáim is saját életüket élik már, a kissebb testvéreim pedig a szülői házban laknak. Kicsi korunktól kezdve a Morák védelmére neveltek minket. A harcművészeteket főleg bátyimmal való "küzdelmekben" kezdtük el tanulni, ezek játékos verekedések voltak. Az akadémián tanulok.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Ignatius Blosbeville Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ignatius Blosbeville   Ignatius Blosbeville I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 12:05 am

Kedves Ignatius!

Az előtörténetedet ebben az állapotban nem vagyok hajlandó elfogadni. Először is sok a helyesírási hiba, másodszor pedig szépen kértünk titeket, hogy a "múlt" részt bővebben fejtsétek ki, ezzel ellentétben ezt nem vettem észre az előtörténetben. Ezt a mindössze négy soros micsodát nem tudom elfogadni. Kérlek bővítsd, vagy írd át teljesen, és nézd át a helyesírási hibáidat is!

Ha kész vagy visszanézem!

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
 
Ignatius Blosbeville
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Karakter :: Előtörténetek-
Ugrás: