Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Stephanie Vaux

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stephanie Vaux

Stephanie Vaux


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Dec. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Montana

Stephanie Vaux Empty
TémanyitásTárgy: Stephanie Vaux   Stephanie Vaux I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 12:59 pm

Stephanie Vaux Jkonlvho7awvme47oa1b

Név: Stephanie Vaux
Becenév: Steph
Nem:
Kor: 2o
Születési adatok: 1991.05.20, Montana > Kalispell
Horoszkóp: Bika
Rang: Alkimista

Amiben különösen jó: Különböző varázsszerek készítésében. Valamivel nekem is kell védekeznem, ugyebár.
Amiben nem jó: A bátorságot még tettetni sem tudom, és gyakori szokásom türelmetlennek lenni.

Tulajdonságok: Nos, szerintem mondhatom, hogy nyugodt és komoly természetű vagyok. ...Általában. Általában, vagy is, ha szolgálatban vagyok, ami azért elég gyakori. Munkán kívül már jóval felszabadultabb a hangulatom, ráadásul nem hogy többet mosolyogni, de még nevetni is lehet látni. Szeretek viccelődni, szórakozni. De, ugyancsak ezt is munkaidőn kívül. (Csak a főnök meg ne lássa!)
Küllem: Rövid, frufrus, barnás-vöröses haj, és zöldes szemek. Igen, elég átlagos. Ahogy az egész külsőm, és az öltözködésem is. Általában nőies ruhákat hordok, ezen belül a pasztellszíneket részesítem előnyben.
A tetoválás helye: Hátul a nyakamon.

Előtörténet: Ritkán, még is előfordul, hogy valaki szereti az alkímiát. Így vagyok ezzel én is. Montana egyik nagyvárosában, Kalispellben születtem egy felhős, májusi napon. A családom nem vallásos, de egyben mindenképp egyetértünk a többi alkimistával: a démonok semmiképp sem jók. Bár, azt hiszem, a démon szó kissé túlzás lenne a morákra, és a dampyrokra, a strigákra meg enyhe, de lényeg, hogy semmiképp sem jók. És, ezért vagyunk mi, hogy védjük az embereket a veszélyes tudástól.
A családom hiánytalan, még csak egyke sem vagyok, - van egy nővérem, Jillian. Vele gyerekkorom óta varázsszereket, és bájitalokat állítottunk elő, találtunk ki. És ezeket még manapság sem unom. Igaz, én nem jöttem ki belőle olyan jól, mint a Jill. Neki a karrierje tökéletes lett, elköltözött otthonról, és már egy kisbabája is van.
Én viszont már nem voltam/vagyok ilyen szerencsés.
Az alkímia, a vegyületek és varázsszerek előállítása nagyon is jól megy, újabban már különböző mérgeket és gyógyító bájitalokat is kevertem. Viszont, a munkám nem több az átlagosnál. A „keveréseimről” már gyerekkorom óta ismert vagyok, emellett viszont ugyanazt az egyszerű feladatot végzem, mint a többi kezdő alkimista: eltűntetem a hullákat, és simítom az ügyeket. Emellett persze ott van még a szokásos papírmunka.
Először Londonba akartak küldeni, mondván, hogy ott kevesebb az alkimista, de végül a nővérem befolyásának segítségével itt maradhattam Montanában. Így már csak annyi hátulütője volt a dolognak, hogy nem Kalispellben kellett végeznem a munkámat, hanem egy másik városkában, ami elég messze van tőle. Ennek ellenére viszont nem tudtam mást, mint elfogadni, így sem volt rossz ajánlat, sőt.
Egy darabig még otthon laktam, majd a tizenkilencedik évemben átköltöztem ebbe a városba, immár egy saját, külön kis lakóházba.
Ahogy elszakadtam az otthoni környezettől, és más emberekkel találkoztam, lassacskán a kapcsolataim is kezdek növekedni. Sok morával és dampyrral is „összebarátkoztam” – az elveimet persze még mindig szilárdan megtartva – és így, egy félénk, magányos kislányból hamar tiszteletbeli alkimista lettem.


Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Stephanie Vaux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephanie Vaux   Stephanie Vaux I_icon_minitimeKedd Dec. 13, 2011 10:52 pm

Üdv nálunk Stephanie! Végre van egy alkimistán is!!! Very Happy

Természetesen elfogadom!

Jó játékot!
Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Stephanie Vaux

Stephanie Vaux


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Dec. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Montana

Stephanie Vaux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephanie Vaux   Stephanie Vaux I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 4:22 pm

Leila írta:
Üdv nálunk Stephanie! Végre van egy alkimistán is!!! Very Happy

Természetesen elfogadom!

Jó játékot!
Leila

Köszönöm. :]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stephanie Vaux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephanie Vaux   Stephanie Vaux I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Stephanie Vaux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Karakter :: Előtörténetek-
Ugrás: