Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rose Black

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rose Black

Rose Black


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. May. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Sótony

Rose Black Empty
TémanyitásTárgy: Rose Black   Rose Black I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 5:19 pm


Név: Rose Black
Becenév: Rose
Nem: Nő
Életkor:16
Születési dátum, hely: 1995.január.17, Seattle
Jellem: Viszonylag jó kedvű,vidám és önzetlen vagyok. Ha a barátaimról van szó mindent meg tesz értük. Osztályelső vagyok közelharcban. Ezek ellenére lázadó vagyok. Nem szeretem, ha valaki megmondja mit hogyan csináljak. Ha valakit nagyon megszeretek érte ölni is képes vagyok. Könnyen barátkozom szeretek emberek között lenni.
Külső: Fekete haj, fekete szem, 172 cm, vékony,( a nőiességeim elég nagyok).
Faj: Dampyr
Rang:-
Évfolyam: végzős
Amiben különösen jó: közelharc, rajzolás, tanároknak beszólás
Amiben nem jó: olyan nincs. najó talán az, hogy mindenkiben megbízom. még abban is, akiben nem kéne
Molnija: 4 db
Előtörténet:

1995.01.17-én születtem, Seattle-ben. Anyám, Rose Hathaway már kiskoromban meghalt, róla kaptam meg a Rose nevet. Halála után mamámhoz kerültem, egy híres dampyr volt, akit ugyancsak Rose-nak hívtak. Ő tanított meg a közelharc alapjaira. Boldog gyermekkorom volt. Apámról nem tudok semmit.

Sötét volt. Az utcán megfontolt, halk lépteket lehetett hallani. Valaki követ. Érzékeim azt súgták, hogy már régóta keresett. Elindultam egy sikátor felé, ahol egy lámpa világított magányosan. Megálltam és vártam.Nem sokkal később egy alak állt velem szembe.
-Ki vagy te?- semmi válasz- Azt kérdeztem ki vagy!?-semmi válasz. Egy halk csoszogás és akihez beszéltek egy szempillantás alatt eltűnt.
Kifutottam a sikátorból, hátha látom valahol, de teljesen eltűnt. Hazafelé máson sem járt a fejem, minthogy kitaláljam ki lehetett az az ismeretlen alak. Volt egy olyan érzésem, hogy nem most láttam utoljára...
Vissza az elejére Go down
http://www.roseanddmitrij.hupont.hu
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Rose Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose Black   Rose Black I_icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 1:25 am

Kedves Rose!

Borzalmas(an) rossz és rövid!

Kérlek mielőtt elkezdenéd a játékot OLVASD EL a szabályzat pontokat, ha kell többször is! NEM NYITHATSZ ÚJ TÉMÁKAT ROSE!!! Míg nincs az előtörténeted elfogadva nem játszhatsz, a csevegőn és a kérdéseken kívüli más témához nem szólhatsz hozzá, és hangulatjeleket sem használhatsz. Mint láttad a hozzászólásaidat töröltem. Ha van valami megbeszélni valód velem, akkor kérlek privát üzenetben írj!

Előtörténet: Akkor hogy is van ez? Mi ez a borzadály? Nem lehetsz végzős, nem adtam rá engedélyt, ráadásul meg sem kérdeztél. Iszonyatosan rövid és elfuserált. Ez az élettörténeted? Kérlek olvasd el a többi játékos előtörténetét, és azok alapján írd meg a sajátodat. Amíg el nem fogadom nem írhatsz sehová, a csevegőn kívül. Ha kérdésed van PÜ-ben küld el nekem, ne pedig önkényesen old meg a helyzetet.

Van itt még valami: A könyvben való szereplőket NE hozd be a játékba. Nem hívhatnak mindenkit Rose-nak. Kérlek változtasd meg a teljes neved, valamint az avatárodat is, mert ez a személy már foglalt egy másik játékos által. Ha még egyszer ezekhez hasonlókat látok végleg kitiltalak az oldalról! Remélem érthetően fogalmaztam.

Sok sikert a javításokhoz!

Leila
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
 
Rose Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Crystal Rose étterme
» Persephoné Rose Blackwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Karakter :: Előtörténetek-
Ugrás: