Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ebédlő

Go down 
+2
Ignatius Blosbeville
Leila
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 11:16 pm

Bár Alice nincs nevetős hangulatában, Darren megteszi helyette. Szóval mégiscsak a „csípős dampyr lány” kategóriába tartozik. De legalább van szíve… Amit Darren ritkán használ. Az ő szemben már ez is nagydolog. Vele eddig csak Liz volt feltétel nélkül kedves, a többiek mind csak hízelkednek, és ki akarják használni. Kár, hogy látszik az aurájukon az ilyesmi. És Alice aurája… nos, kék, és rózsaszín. Többnyire. Viszont ezek már rögtön jók. A kék legtöbbször a hűséget jelenti és a kedvességet, a jóindulatot, a rózsaszín meg a szeretetet és az őszinteséget. Legalább is Darren eddig így tapasztalta.
- Így szokott lenni – mosolyog rá szórakozottan, majd nevetni kezd. – Tudod, én érzem a közeledésed, de most valahogy nem a hajam irányába mész – vigyorog rá ravaszkásan, ügyelve hogy a szemfogai ne látszódjanak ki. Közben megfogja a tálcáját és odatolja Alice-nek. – Tessék. Jó étvágyat.
Még megvárja, amíg a lány megeszi az ételt, aztán hirtelen ötlettől vezérelve feláll és óvatosan felhúzza őt is a székről.
- Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy ma is lesz egy ilyen mora buli? – kérdezi mosolyogva, és elengedi őt. Így is lehet, hogy szegényt megint zavarba hozta a kézfogós helyzet, nem kell még jobban. Ráadásul, annyira van úriember, hogy nem tesz meg olyan dolgokat, amik mások szemében felkeltenék a gyanakvást. Persze, ezt is csak Alice miatt, a saját magáról alkotott vélemények nem izgatják.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 11:39 pm

* Ez az mindjárt megvan. Darren megszólal és kicsit összerezzenek, észrevett. Oda tolja a tálcát, wáo, krumpli. Gyorsan betolja, finom. Darren felsegít a székről még épp, hogy megtudom fogni az utolsó krumpli darabot amit be is kapok.*
- Jól hangzik.
* Mosolyodom el. tetszik az ötlet, hogy végre bulizzak. Nem igazán vagyok oda az alkoholért... vagyis... nem szeretem annyira... nem olyan fi... oké, az alkohol finom, de nem mindegyik.
Darren elengedett amit látszólag a nagy figyelem miatt. Támad egy ötletem és átkarolom Darren kezét.*
- Ha nem érdekel mit gondolnak rólad akkor ints már be nekik.
* Ezen majdnem elröhögöm magam, de csak halkan nevetek egyet. Rákacsintok Darrenre, csak, hogy még jobban elképedjenek a körülöttünk lévők, ami nagyon tetszik.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 12:11 am

Miután Alice megreggelizett – emberi napszakok szerint megvacsorázott – Darren fel is áll és magához húzza, majd elindul vele kifelé. Út közben felveti a bulizási ötletét, és láthatóan sikert is arat vele. Hú, ha a morák meglátják majd őket… Azért magában, úgy mélyen reméli, hogy Alice bírja a pletykákat, mert ebből nagy káosz lesz. Viszont többnyire nem is gondol rá, vagy legalább is elnyomja az efféle érzéseit. De ez várható volt.
- Nem sokára lesz. Négy óra múlva – tájékoztatja faarccal, de a szeme ravaszkásan csillan. Közben párszor rápillant a lányra, de leginkább csak a termet nézi. – És – A mondat megint félbeszakad, mikor Alice átkarolja a karját. Rögtön rápillant, és ravasz tekintetét végigfuttatja a másik arcán. – Vagy úgy, hogy a felháborodásra játszol. Micsoda gonosz démon vagy! – vet rá egy szigorú pillantást, de közben vigyorog. Igaz, még ha nem is vigyorogna, akkor is feltűnő lenne, hogy viccel: a démon szót Steph használta, és elég véletlen egybeesés lenne. A kényesnek szánt hang meg végképp.
- Akkor most folytatnám. A bulin rajtad kívül egy dampyr lesz, de őt valószínűleg úgy is morának nézik, úgy hogy biztos vagyok benne, hogy meg fognak pukkadni a nemesek – vigyorog rá. Persze, nem csak ezért hívta el, alapból is elcsalta volna, Alice érdekes lány.
A többi mora és dampyr így is elképedten bámulja őket, hát még mikor Darren „véletlenül” Alice derekára csúsztatja a kezét. Közelebb is húzza magához, de nem látszik az arcán, hogy különösebben oda lenne, csak egy önelégült vigyor díszeleg rajta.
- Beinteni nem fogok, szépen udvariasan is fel lehet őket húzni. Figyeld csak meg.
És most jön a kérdés: melyik bolond volt az, aki összeengedte őket?

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 12:25 am

* Tetszik neki a helyzet. Az a sok elképedt arc, belül majd meg szakad a röhögéstől, persze ez kívül csak egy enyhe mosolynak látszik. Darren mondatától majdnem elneveti magát, de valahogy vissza tudja tartani, ő se érti, hogy.
Darren átkarol és magához húz, kicsit meglepődöm, de amit ezzel kivált, a már így is elképedt tömegből, még inkább elmosolyodom az arcokat fürkészve.*
- Jól hangzik. Ha valami a nemeseknek nem tetszik...
* Nem fejezem be a mondatot, de remélem Darren érti. Kicsit úgy hangzott mintha csak azért vinne oda, hogy felvágjon, de hát ha ezzel borsot törhettek a nemesek orra alá akkor rendben van. Így is elég lazán vagyok öltözve. És mivel elég ritkán mutatkozom, meglepődnék ha bárki is tudná ki vagyok.
Darren utolsó kérdésen már nagyban vigyorgok, kiérünk az étkezőből és egy halk nevetés töri meg a vissza fogottságomat.*
- Jajj, hogy én mennyire szeretem húzni a nemeseket.
* Darrenre nézek. Megpaskolom... hú, de magas. Jó, annyira nem az, de nálam vagy egy-másfél fejjel nagyobb.*
- Nyugi téged még békén hagylak. Nélküled, hogy találnék el a buliba...
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 6:47 pm

Alice mosolyog, úgy tűnik, tetszik neki, amit lát, de ezzel nincs is egyedül. Nem tudni, hogy Darren visszafogja –e magát, viszont az, hogy mosolyog, biztos. Hogy belül is ezt teszi, az már kérdéses, de így elégedettnek látszik. Jó oka is van rá, hisz az egész terem őket nézi, többnyire leplezetlenül. Olyan, mint ha egy nő lépett volna be valami irtó szexi ruhába, nem tudják róluk elszakítani a figyelmüket, de ezt ő nem is bánja. Igaz, van, aki leginkább meghökkent arcot vág, de Darrennek az úgy is még jobban tetszik.
Utána – sajnos – kiérnek az ebédlőből, Darren pedig elengedi Alice-t. Persze kint is sétálnak páran, de hát így már azért nem az igazi.
Alice rögtön el is neveti magát, Darren se másképpen, és miután megvolt, a dampyr lány bevallja, hogy imádja húzni a nemeseket. Nem mintha nem látszana így is eléggé rajtuk. Csak az a kár, hogy az Ellwood klán is a tizenkét királyi család egyike, így természetesen ő nem hogy sima nemes, de főnemes is. Viszont még sem látszik, hogy Darren felháborodott volna a kijelentésen. Bár, ha egyetért, ez nem is csoda.
- Még, ugyebár – vigyorog rá a szívtipró, de persze óvatos mosolyával. Így is tartanak tőle néhányan, nem lenne jó, ha még a hegyes szemfoga is megcsillanna. – Ó, szóval, ha odaértünk, le is passzolsz? Most megbántottál – mondja szomorúan, csücsörített szájjal, de látszik rajta hogy színészkedik. Valahogy nem hiszi, hogy a lány otthagyná, azon kívül ott lesz Lizbeth is, és ha Alice-szel nem tudja idegesíteni a társaságot, majd Liz drágával megteszi. Bár, ki tudja… Az is lehet, hogy tényleg örülne Alice kisasszony társaságának.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:01 pm

* Nem volt rossz az ebédlőben tölteni az időt. És még szórakozni is eljutok. Mázlis egy napom van, az már szent. A fiú elenged így kicsit szabadnak érzem magam. Pördülök is egyet, hogy kicsit kinyújtózkodjak.
Darren bántótod viselkedéséről messze leír, hogy csak színészkedés. Aminek hangot is adok.*
- Rossz színész vagy.
* Mondom kötekedő hangon, majd egy kisebbet nevetek is, remélve, hogy ezzel felbosszanthatóm egy kicsit a fiút. A túl semlegesnek tűnő viselkedése és áll mosolyai nem tetszenek. Inkább őrjöngene. De persze ő egy nemes, mit is várnánk tőlük? Így kell viselkedniük, unalmas~*
- Hogy tudnám magára hagyni a Nemes Darren ficsú.... úrfit.
* Kezdem a mondatott egy kisebb meghajlással, ám a szöveg végénél rá kell harapnom a nyelvemre, hogy ne hogy kimondjam azt a bizonyos, általam nagy becsben tartott szót. De csak el tudom kerülni a közvetlen kiejtését és egy gyors "úrfit" a végégre égetnem.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:37 pm

Őszintén szólva eddig sem gondolta egy szentnek a lányt, hát még most. Bár az aurája eléggé veszekszik a ténnyel, ettől Alice még kötözködik és minden vágya a nemeseket – köztük Darrent is – idegesíteni. Kár hogy Darrent nem valami könnyű, most is leginkább csak jól szórakozik rajta, hogy Alice próbálkozik.
- Nem becsapásra játszottam, dampyr lány – válaszolja teljesen nyugodtan, és elmosolyodik. Valószínűleg ha nem fogná vissza magát, akkor se bosszankodna. Ahhoz már nagyon elborult elmének kéne lennie.
- Ugyan hogy! – tárja szét színészkedve a karjait. – És még mindig nem vagyok ficsúr. Az úrfi és a ficsúr egyáltalán nem ugyan az – húzza ki magát büszkén, de azért még mindig mosolyog.
Persze, őt úrfinak egyébként sem szokták hívni, ő az Ellwood herceg, hisz a legidősebb a családjából. Nehéz is lenne fiatalabbiknak lennie, ha nincs is más családtagja. Végtére is, pontosan ezért lehetetlen részt vennie a tárgyalásokon. Ugyan úgy járt, mint a Dragomir lány. Egyedül van és nincs szavazati joga. Még jó, hogy ő másképp is kedve szerint tudja irányítani a dolgokat. Még ha csak kis mértékben is, ugyebár.
- És mennyi idő kell, míg elkészülsz? – pillant rá kíváncsian, azért annyira nem akarja feltartani.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:48 pm

* Hát ez nem jött be... pedig most kedvem támadt elég rendesen felbosszantani. Ez a hidegvér típus annyira... nem is találok rá szavakat. Kicsit durcásan érzem magam. Darren újabb színészkedése sem javít a helyzeten, de nem is súlyosbítja azt.*
- Ficsúr? Én nem mondtam ilyent.
* Mosolygok gúnyosan. A fejemhez emelem a kezem.*
- Értettem! Őfelsége nem ficsúr.
* Mondom kicsit színpadiasan. Mintha fények világítanának meg. Arra a kérdésre, hogy mikor készülök el, elgondolkozom majd felé fordulok.*
- Hm... gondolom még neked is át kell öltöznöd, uram. Ha megmondod hol lesz a buli nem tartalak fel.
* Adja elő mint valami dráma egyik főszereplője.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:13 pm

- Te most duzzogsz? – vonja fel a szemöldökét és elvigyorodik. Persze ez számára egyértelmű, Alice auráján is látszik, de költői kérdés is kell.
Alice most már gúnyolódik is, és az aurája is elveszti a barátságos színét, de Darren csak mosolyog tovább. Elég ironikus – a dampyr lány minden vágya volt, hogy felhúzza, ehelyett pont fordítva történt meg a dolog. Ráadásul Darren még jól is szórakozik.
- Át, kisasszony – biccent egy röpkét és rámosolyog. – De nem igazán fogok. Valahogy nem tudom magam elképzelni kapucnis pulcsiba és sportcipőbe. Viszont az etetőkhöz el kéne mennem, mert kezdek éhes lenni, és ugye azt nem hagyhatom, hogy teljesüljön a kívánságod és ideges legyek. Úgy hogy, engedelmével, hercegnő…
Most rajta a sor: meghajol és rákacsint, utána integet egy kicsit és fel is szívódik. Milyen kár, hogy nem mondta, hova kell mennie Alice-nek. Azért mondjuk reméli, hogy átöltözik, ugyan is ő maga fogja felkeresni az időpontban.

Ebédlő - Page 2 Ian-Somerhalder-Damon-Salvatore-ian-somerhalder-24119070-231-151

+ Ebédlő + Etető terem +



A hozzászólást Darren Ellwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 28, 2011 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:25 pm

* Darren is bele megy a színészkedős játékba. Mialatt kiderült, hogy éhes, hagytam had menjen, intetem neki egyet és elköszöntem. Már indult a koleszom felé mikor észbe kaptam, hogy nem tudom hol lesz a buli.*
- A fr@nc.
* Mentem tovább kicsit dühösen, de hát most már mit lehet tenni? Vállat vontam és a düh gyorsan elszállt a véremből. Amilyen gyorsan bepipulok, olyan gyorsan felvidulok.
A folyóson sétáltam a kolesz felé, mikor valaki hirtelen felhívott, már megint megijedtem. Háh, ezt gyorsan lekell gyűrnöm, nem jó az ha mindentől szívinfarktust kapok. Meg se néztem ki hívott, csak felnyitottam a telefont felvettem. Kelletlenül szóltam bele, mikor Viki kicsit mintha rám förmedt volna, hogy mi ez a hangnem és miért lógok az órák, stb. Így a telefonba beszélve sétálgattam tovább. Jobb kedvem lett Viki hangját hallva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Szent Vlagyimir Akadémia :: Közös helységek-
Ugrás: