Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Udvar

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 11:00 pm

Nyáron tökéletesen ápolt fűvel és gyümölcsfákkal, télen örökzöld fenyőkkel szebbé tett udvar, melynek közepén egy Szent Vlagyimirt ábrázoló márványszobor.
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 8:18 pm

Ignatius

Közeledik a tél, ez a környezeten is meglátszik - minden narancsos, sárgás színben úszik. A szél miatt falevelek röpködnek össze-vissza, idegesítve ezzel a járókelőket. Többnyire csak Darren sétálgat az udvaron egymagában. Legalább is egyenlőre. Barna hajába bele-belekap a szél, de nem zavarja. Egy fekete ingbe és egy nadrágban van, így egyszerre kelt modern, ugyan akkor elegáns hatást is.
Mikor meglátja a márványszobrot egy pillanatra megtorpan. Látszik rajta hogy gondolkozik, menjen-e vagy maradjon. Végül csak elindul Szent Vlagyimir mása felé. Mikor felpillant rá, arcán mintha enyhe csodálat látszódna, de hamar észreveszi hogy nem ura önmagának, gyorsan el is komorodik és zavarában megköszörüli a torkát, majd körülnéz, látta -e valaki.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 2:31 pm

[center]Darren

[left] Csak néztem a fiút meglepve. Még nem láttam az udvaron errefelé sétálni senkit. A Szent Vlagyimir képmás nem vonzotta a diákokat, most még is erre tévedt egy ember. Furcsa. Amikor körülnézett, hogy látta-e valaki, gyorsan visszabújtam a szobor takarásába. Majd kifigyelem, hogy merre megy és esetleg követem. Szimpatikus ez a fiú, habár nem is ismerem. Ránézésre hasonló stílusa van, mint nekem. Talpig feketében van, ez lehet azért is mert gyászol valakit. Én viszont a stílusom miatt vagy feketében. Szerintem így titokzatosnak nézek ki, és ami azt illeti, az is vagyok. Remélem, jóba leszünk.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 3:01 pm

Sarkon fordul, és épp újra elindulna, mikor megint rákezd a szél és Ignatius illatát egészen Darrenig hordja.
Összevonja a szemöldökét és gyanakvó tekintettel fordul villámgyorsan vissza a szobor felé, így egy pillanatra még láthatóvá válik számára a dhampyr. Elmosolyodik és lassan elindul a szobor felé, majd ugyan olyan gyorsan, ahogy előbb megfordult, mögé les.
- Bú! - suttogja oda mély hangján és várja a dhampyr fiú reakcióját, ugyan is biztos benne, hogy megijeszti.
Eláll a szobortól és egy pillanatra végigfuttatja a tekintetét Ignatiuson, majd még mindig hátborzongató mosollyal az arcán kezet nyújt.
- Darren Ellwod, örvendek. - mutatkozik be bársonyos hangján az illemnek megfelelően.
Megvárja míg a másik is bemutatkozik, majd biccent egyet és a tájat kezdi el szemlélni, hogy ha netán majd a másik sétálni hívná, merre mehetnének.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 3:32 pm

A jeges rémület a csontomig hatolt. Kis híján szívinfarktust kaptam, amikor megijesztett. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan is tud haladni. Hosszú copfom egy részét az arcomba fújta a szél, így biztosan megérezte az illatom. Az ijedtségtől kis híján összeismertettem a könyököm a bordáival. Bemutatkozott, Darren Ellwodnak hívják.
-Ignatius Blosbeville, és én is örvendek.-feleltem mosolyogva.- Rendesen rám hoztad a frászt. Amúgy majd ha ráérsz beszélgethetnénk.
Végigfuttatam a tekintetem a tájon, hogy hová tudnánk elvonulni egy kis beszélgetésre, ha ráér.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 3:50 pm

Amint meglátja Ignatius arcát nevetni kezd, nem bírja megállni. Fontos neki az illem, nem szokott bunkó lenni, de most valahogy nem bírja ki. Imádja ijesztgetni az embereket, ó, de még mennyire hogy imádja! Bár moraként nem erős, de a vékony csontjaival könnyedebben és fürgébben is mozog mint egy halandó, főleg hogy alkalomadtán edzeni is szokott. Bár azon elgondolkozik, hogy elméletben egy dhampyrt nem szabadna meglepni - azaz, jobban fogalmazva, nem szabadna meglepődnie Ignatiusnak. Talán ettől diák a diák és nem testőr, Darren viszont már sok tapasztaltat látott, így ettől a sráctól nem érzi feszélyezve magát. Persze azért mikor az megmoccan és majdnem megüti Darrent, azért elhajol az esetleges ütés elől, ami végül is nem is jön. Na de, jobb a biztos.
Aztán a dhampyr be is vallja, hogy sikerült megijesztenie a morának, amin megint csak mosolyognia kell, bár ezt már inkább nevezhetnénk vigyorgásnak, amilyen kedvvel teszi. Már csak azért is elégedett, mert a másik diák nem hogy nem fél tőle, még beszélgetni is akar. Ez persze természetes, ha a dhampyrok nem vonzódnának akár csak baráti szinten sem a morákhoz, bizony, nagy gond lenne. Darren viszont más mint a többi mora. Ugyan úgy van nevelve, még is más. A többiek védetlenek, gyengék, és süt róluk a gőg. Róla viszont semmit sem lehet leolvasni, azaz, de, talán azt az egyet, hogy nem él félelemmel és határozott ember. Ő aztán biztos nem habozna ha rátámadna a dhampyr, vagy esetleg más, nem lenne félénk.
- Én ráérek. És merre? - érdeklődve fürkészi a másik arcát, bár ő már tudja, merre menjenek, azért kíváncsi rá, mit mond a másik. Vajon jobbra vagy balra? Elég jellemző Darrenre hogy kísérletezik az embereken, persze, nem a szó szoros értelmében, egyszerűen csak választások és kérdések elé állítja őket, akárcsak most. Úgy is fel lehet fogni, hogy vizsgáztat, így azért jobban is hangzik.



A hozzászólást Darren Ellwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 23, 2011 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 5:33 pm

Vajon min nevethet? Chh...nem vicces a hosszú haj...De hát könyörgöm...ha nekem így tetszik, és ez áll jól? Na, mindegy, majd rákérdezek, hogy min nevetett. Elhajolt, amikor majdnem megütöttem, ezek szerint jók a reflexei. Lehet, hogy a vékony alak ellenére dhampyr és nem mora, mint azt először gondoltam? Nem látszik félősnek, nem tűnik beképzeltnek, mint a többi mora. De most őszintén...kérdezzem, meg hogy már bocsi, de akkor te mi is vagy: dhampyr vagy mora? Persze tudom, hogy mora, de nem tűnik annak. Azt, mondta ráér most...akkor ebből egy jó kis beszélgetés ígérkezik.
-Nagyszerű, mert én is szabad vagyok a délután. Menjünk arra, amerre te szeretnél.- persze csak az illem miatt hagytam rá a választás jogát, alapból olyan vezető egyéniség vagyok. Most valami mégis más. Úgy érzem udvariasnak kell lennem vele, bár nem tudom miért. Van a tekintetében és a hangjában valami fejedelmi. Mintha egy királyi család leszármazottja lenne. Persze, lehet, hogy csak én érzem így. Nem nyugtalanít különösebben, a családom sok, nála magasabb rangú családdal jó viszonyt ápol, így megtanították, hogy hogyan kell a körükben viselkedni meg hasonlók.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 6:44 pm

Egyre jobban szórakoztatja Darrent a srác, ez látszik rajta. Az, hogy Ignatius kissé durcás, csak fokozza az elégedettségét. Persze, ő nem a dhampyr hosszú haján nevetett, sokkal inkább az ijedt arckifejezésén. Hisz mi más lenne egy vérbeli vámpír álma, minthogy embereket rémisztgessen? Jó, maximum egy strigáé, de Darrent ez nem zavarja, sőt, büszke is rá, hogy más mint a többi mora. Hogy ez annyit jelent, hogy szadista, vagy hogy nem képes tisztelni a többit? Hát, ez hidegen hagyja, így is több jó hatása van, mint rossz. Az egyéniségért mindent, ugyebár. Bár, ő ezt leginkább úgy foghatja fel, mint őszinteséget, nem lesz azért más, mert a többi elvárja. Hogy bővebben mit gondol róla, azt viszont csak ő tudhatja.
A másik láthatóan rövid időre elgondolkozik, ez idő alatt viszont Darren végig farkas szemet néz vele, és mosolyogva várja, mi lesz a vég kifejlett, hátha megosztja vele, mire gondolt, vagy, ha kérdése van egyszerűen csak rákérdez. Ez végül is nem történik meg, amiért a mora kicsit csalódott lesz, de mivel az séta-irányt kezdik el tervezgetni, hamar ki is megy a fejéből. Főleg, hogy újabb dilemma jön; Ignatius letegezi őt. Viszont, őt nehezen lehet kihozni a sodrából. Bár nem ehhez van szokva, és nála a magázás vagy az önözés - azaz a nem tegezés - a másik felé irányuló tiszteletet jelenti, ez alatt most szemet huny, úgy van vele, a dhampyr biztos nem ehhez van szokva. Végtére is, eddig is elég közvetlen volt, na meg a kézfogási kísérletét is vagy nem vette észre, vagy nem igazán értette mi a szándéka vele Darrennek. Valószínűleg így nevelték, legalább így Darren így gondolja.
Érdeklődve, már-már kíváncsian várja a másik válaszát, de az ráhagyja a döntést. Kicsit fel is szalad a szemöldöke; kíváncsi lenne rá, miről lehet szó. Lehet, hogy nincs a srácnak önálló véleménye? Hisz eddig is csak annyira viselkedett illedelmesen, ahogy egy átlagos dhampyr tenné, furcsa lenne, vagy épp furcsa neki hogy pont most kapcsol át rá.
- Ez esetben menjünk talán jobbra, én a jobb a jobb elvet követem. - kacsint rá és már el is indul. Nem mondhatni hogy siet, sokkal inkább lassan megy. Bár Ignatius nyilván bírná a gyors tempót is, ez sétának van elkönyvelve, nem illik siettetni a társaságát. Vagy a jövendő ebédét, ki tudja, mi sül ki ebből? Hisz Darren az étkezéssel kapcsolatban nem táplál elveket, az is könnyen elképzelhető, hogy a következő pillanatban már ugrik is a dhampyr nyakához és meg is csapolja. Sok mindenben hasonlít apjára, ez pont olyan dolog.
De mégsem teszi. Bár moraként tökéletes a szaglása; tisztes távolból is érzi Ignatius vérének illatát, az önuralma töretlen. Békésen sétál a fiú mellett, közben nézelődik.
- Na és, Te mikor érkeztél? - teszi fel a semleges kérdést és rávillantja sztár mosolyát.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 8:16 pm

Észrevettem, hogy egyre jobban szórakoztatom ezt a srácot. Komolyan kezd idegesíteni és érzem ez az arckifejezésemen is meglátszódhat. Megpróbálok valami derűsebb és kevésbé idegesítő dologra gondolni, például, hogy kedves velem. Nem sok ember kedves velem. Általában közönyösek, vagy inkább messze elkerülnek, főleg ha nőnemű az illető. Gondolom a hajam miatt is van, de nem fogom megváltoztatni az imidzsem. Láthatóan megdöbbent egy kicsit, amikor letegeztem, de láthatólag nincs sok korkülönbség köztünk. Lehet, hogy tiszteletlenségnek vette? Hogy a cica rúgná meg, hogy ilyen apróságokkal rontom el a barátkozást már első fázisban. Mondjuk nem tűnik úgy, mint aki megsértődött. Ez jó jel. Jobb a jobb elv, mi? Ez tetszik. Kissé félve, de követem. Nem halad valami gyorsan, mi van fél, hogy lemaradnék? Lehet, hogy én leszek a mai ebéd? Áhh, nem hinném. Nem tűnik olyannak, aki csak azért hív valahová, hogy utána orvul lecsapoljon. Habár, ki tudja mi telik tőle. Fő az optimizmus. Mosolyogva megkérdezi, hogy mikor érkeztem. Mondhatnám, hogy 3 hete, ugyanis akkor voltam itt először, de utána még hazamentem elbúcsúzni a családtól és csak a napokban jöttem vissza.
-4 napja. És te mióta vagy itt?- kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:08 pm

Érdekes, régen mennyire más volt Darren - Nicolt, a nevelő anyját sem akarta bántani, ehhez képest egyre csak vigyorognia kell Ignatiuson. Persze, lehet hogy Nicollal is csak azért volt ilyen, mert megszerette a hosszú évek során, ki tudja? Minden esetre, ezt a dhampyrt még nem szereti, és valószínűleg nem is fogja, ahogy senki mást sem. Már elkövette egyszer azt a hibát, hogy közel engedett magához valakit, még is - hogy járt? Hát, nagyon rosszul. Több ilyen viszont nem lesz, legalább is ő így gondolja.
Attól is csak vidámabb lesz, hogy a fiú nem megy utána azonnal, láthatóan habozik. Lehet, hogy mégiscsak fél tőle? Egy részről ez jó, mert szórakoztató, másrészről viszont elég kellemetlen lenne, ha a kaja gyanakvó lenne. Egyre csak csökken az esély, hogy a dhampyr vérét veszi. Ejh-ejh, mi lesz most? Darren képtelen lesz meglátogatni az etetőket, ha nem akar éhen halni.
Ignatius válaszára kissé felszökik a szemöldöke, de végül is csak bólint. Ezek szerint ő is új itt. Talán ezért sem olyan fene jó testőr? Bár így is majdnem leütötte Darrent reflexből, lehet, hogy jó lenne vele vigyázni. Mondjuk Darren nem az a félős típus, nem is fog valószínűleg soha senkitől - na de ez megint olyan dolog, mint a megkedvelősdi. Ne, rajta múlik, és bármi lehet. Ő viszont, mint határozott ember, ezt egyáltalán nem szívleli, azt szereti ha valami van valahogy, a lehetek feszültségkeltőek számára. Mindenesetre jobb lesz elővigyázatosnak lenni.
- Én még annyi napja se. - mosolyog továbbra is titokzatosan, bár ha a dhampyr rákérdez hogy pontosan mennyi napja is, biztosan el fogja mondani neki. Viszont, Darrennek ez az imidzse, és ő sem fog változtatni ezen, mások miatt meg főleg nem. Ő alapból lesz@rja a világot magasról, nemhogy még a többi embert. Alkalmazkodni? Ugyan!
- Akkor gondolom még nem nagyon ismered a környéket. Talán megnézhetnénk a dolgokat, mit szólsz? A városban például voltál már?
Végül is, ha kedves vele, talán még is jut ebédhez. Ha meg nem jön össze, hát, a városban van kaja bőven. Szőke, barna, lány fiú... Sok választék. Bűbájjal meg aztán olyan könnyű megkaparintani a vérüket! Kár hogy a diákok megbűvölését már annál jobban büntetik. Persze, senkinek sem tűnne fel, de azért még is. Darren olyan tipikus rossz fiú-rossz vámpír, de a szabályokat mindig betartja. Már csak azért is, mert az idegesítőbb, ha rosszat tesz úgy, hogy nem büntethetik meg érte.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 7:45 pm

Az első pillanattól kezdve szimpatikus volt kinézetre ez a srác. Ilyen nem sűrűn szokott lenni, általában a pasikhoz közömbös szoktam lenni. De ő más volt. Egyszerre félelemkeltő és barátságos. Mint ahogy egyszerre néz ki dhampyrnak és moranak. Kevesebb ideje van mint én. Ez meglep. Azt hittem, én vagyok az egyetlen újonc. Kezdek örülni, hogy tévedtem. Most pedig kedves velem. Megkérdezte, hogy ismerem-e a környéket.
-Ami azt illeti, nem igazán jártam még körbe. A városban sem voltam még. Örülnék, ha megmutogatnád, mi hol van.- egy reményteli mosoly kísérete a válaszom. Egy pillanatig, mintha elmerengett volna. Vajon azt tervezgeti, hogyan fog megcsapolni? Ignatius! Most azonnal állítsd le magad! Nem fog megcsapolni! Hahó, nem ellenség, barát! Értetted?
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 8:53 pm

Láthatóan kicsit elcsodálkozik rajta, hogy Ignatius még nem volt a városban, de végül is nem habozik, azonnal bólint és rámosolyog. Neki, mint városi gyereknek furcsa lenne, ha nem látta volna még a helyi belvárost, biztos kíváncsi lenne rá. Már csak azért is, hogy összehasonlítgassa a kettőt, vagy, hogy esetleg olyan dolgokat fedezzen fel, ami odahaza is hasonló volt. De hát, ki tudja? Elvégre, Darrenről van szó. Az is meglehet hogy csak ebédelni akar, hisz múltkor is elejtett ott egy embert, valaki strigának is nézte, meg is kellett bűvölnie hogy felejtse el. Könnyen ehet, hogy most is az étkezés a célja.
- Rendben, akkor ezt megbeszéltük.
Körül is néz, merre kell menniük, végül elindul a város irányába. Bár, nem lenne rossz gondolat bevezetni egy kihalt sikátorba, na de az még ráér. Szeret játszani a kajájával. (Very Happy) Ha nem lesz az, az se baj, ő - meg kell ismételnem - ráér, van még jó pár éve hátra, ha striga lesz meg végképp. De ez már más kérdés, és még odébb is van hogy azzá tegye magát. Itt és most még nyilván nem fogja, majd az Akadémia után. Talán. De Darrent nem lehet kiismerni, ezért ezeket sem könnyű kitalálni, de hátha a dampyrnak megy. Ha mégsem... Hát, akkor alighanem meg lesz csapolva.
- És hova menjünk először? - kérdezi kedvesen. Ha valaki, ő aztán képes lesz kompromisszum kötésre, bár azért azt reméli, hogy nem megint az "amerre te akarsz" lesz a válasz. Kíváncsi lenne már a srác tényleges véleményére és ízlésére. Már csak a hosszú haj miatt is. Érdekes lehet.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 10:36 pm

De jó, végre megismerkedhetem a várossal. Mi legyen az első cél? Hát, mondjuk mondhatnám a kocsmát. De akkor az lesz a benyomás, hogy alkoholista f.szkalap vagyok. Ha azt mondom, valami kellemes hely, étterem vagy kávézó, szimplán azt fogja hinni, hogy randira hívom és buzinak hisz. De, most támadt egy jó ötletem.
-Hát, első körben megnézhetnénk a híres épületeket, szobrot, kilátót meg ilyesmiket. Aztán második körbe, jöhetnek a szórakási lehetőségek. Na, mit szólsz?
Reménykedem, hogy ez egy tisztességes válasz volt, és nem fog egyből a lefélreérthetőbbre gondolni. Meg persze azt is remélem, hogy tetszik neki az ötlet.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:57 pm

Figyelmesen várja a választ, közben tekintete ide-oda cikázik a dampyr arcán. Látszik rajta, hogy jól elgondolkodott, érdekes. De legalább azt már tudja Darren, hogy van saját véleménye. Egy pont oda.
Aztán Ignatius azt javasolja, nézzék meg a híres, városi jellegzetességeket, Darrennek pedig felszalad a szemöldöke és újra elmosolyodik. Kellemes meglepetés. Szóval ezen kellett annyira gondolkoznia? Érdekes, bár ezzel azért elárulta, hogy nem erre gondolt először, hogy nem ide menne szíve szerint. De a morának úgy is mindegy, ő szereti az ilyen helyeket, az meg, hogy szíve szerint hova menne a másik, majd kiderül. Majd jobban megismeri. Közvetlen kölyöknek látszik, Darren meg zárkózottból is kihúz sok mindent, nem lesz probléma. Főleg hogy látszólag Ignatius meg is kedvelte őt, ami azért nagy szó.
- Rendben, tökéletes. - mondja mosolyogva és várja a másik reakcióját, hátha abban reménykedik titokba, hogy nem fog majd tetszeni az ötlet. Tényleg legalább olyan titokzatos mint Darren, sőt! Darrenről, ha ránézel, rögtön lejön róla pár dolog; hogy nemes, hogy szeret elegáns lenni... De Ignatiusról? Róla mit gondolna az ember először? Nem, nem, vele még vigyáznia kell, ő még bajt okozhat, túlságosan csendes, túl keveset tud róla.
- És milyen szórakozási helyekre gondoltál? - kérdezi továbbra is mosolyogva, ha mással nem is, hátha majd ezzel megfogja őt. Már nagyon kezdi idegesíteni hogy semmit nem tud róla, ő nem szereti a leheteket, úgy gondolja, valami vagy van valahogy, vagy inkább ne is legyen. Így olyan... Kiszámíthatatlan Ignatius. És ez nem tetszik neki. Nem szeret védtelen lenni, márpedig ha a dampyrhoz hasonló emberekkel beszélget, annak érzi magát. Persze, ez kívülről nem látszik, kívülről csak a porcelánszerű, tökéletes, örökké mosolygós arcot látod... De hogy belül milyen szörny lakozik, azt csak maga a szörny tudhatja.

Vissza az elejére Go down
Ignatius Blosbeville

Ignatius Blosbeville


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 5:28 pm

Látszik rajta, hogy nem erre számított. Szeretem meglepni az embereket. Tudom magamról, hogy nem lehet egykönnyen kiismerni, nem nyílok meg mindenkinek rögtön. Idő kell hozzá, és persze a bizalom elnyerése. Mondjuk az is látszik rajta, hogy rájött, hogy nem ez volt az első gondolatom. Hihetetlenül okos emberrel állok szembe. Viszont ez egy szinten nagyon is jó. Hm. Milyen szórakozási helyeket mondjak?
-Hát például kávézó, cukrászda, vagy valami olyan hely, ahova be lehet ülni... esetleg valami diszkó féleség...
Remélem tetszeni fog neki. Nem igazán akarok mindjárt az első héten berúgni, de sort kell keríteni rá. Egyszer-egyszer ki lehet rúgni a hámból, nem de bár?
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 8:07 pm

* Ahogy sétálunk, szinte mindenki minket bámul. Még, hogy csak ők szerint vagyok érdekes. Kicsit szúrósabban nézek. De fogadni mernék, hogy neki tetszik ez a nagy nyilvánosság, és nem utolsó sorban az én reakcióm is. De amint rá nézek kicsit megszeppenek, de megyek tovább mint ha nem történt volna semmi. Mi az, csak nem zavarja őtett ez a nagy tömeg? Áh, a fene se tudja, lehet csak megint színészkedik. Meg aztán csak a szeme mutatja ennek a gondolatomnak az okát.
Hm... tűz mágia.*
- Tűz mágia?
* Illik rá nem mondom, de én másra gondoltam. Valami különlegesebbre, hogy például, kettő elemet is tud ugyan olyan szinten használni, vagy, hogy kialakított valamilyen saját elemet.
Nem tündér mesében élünk, de azért már unom ezt a négy elemet. Víz, föld, szél, tűz... uncsi~
Viki legalább valami újdonságot akar csinálni az elemével, harcolni! Nem mintha tudna, de mire kivégzem ezt a helyett, talán már meg is tanul egy-két jó fogást.*
- Sok kérdés, de kevés válasz. Unalmas egy elem.
* Mondom kedvtelen hangon. Még egy hazugság? A tűz elem, tök király, de mondjuk a láva elemhez képest... ami mellesleg nem is létezik, de hát na, ahhoz képest semmi. Vagy az emberek által olyan nagyon emlegetett energia elem... azt hiszem így hívják. Vagy lélek elem? Túl sokat voltam köztük, lélek elem? Ki hallott már ilyenről? Vagy a többi, gondolat olvasás, lézer szem, láthatatlanná válás. Szép is lenne, de azért a gondolat olvasót hanyagolhatjuk, idegesítő lenne, ha valaki hallaná minden gondolatom.*
- Azt hittem valami különlegesebb elemed lesz. Mit tudom én, valami keverék, tűz és szél, vagy víz és föld. Vagy gondolat olvasás... jó az nem, az nem jó. De mondjuk a láthatatlanná válás vagy a lézer szem az nagyon tuti. Vagy a lélek... hogy is hívják az emberek az ötödik elemet? Energia, lélek, vagy fém.
* Vállat vonok, ne tudom. Régen olvastam fantasy könyvet. Úgy egészében régen olvastam.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 8:46 pm

- Az egész vérvonalunknak ez volt az eleme – kezd bele a mesélésbe, közben az arca is megenyhül és ábrándozóvá válik. – Mikor kicsi voltam, az anyám mindig mesélt este a déd rokonaimról, és így tovább. Állítólag az Ellwoodok rengetek strigát öltek a tűz segítségével. Még az után is, hogy betették a törvények közé, hogy tilos a mágiát rossz célokra használni.
Fintorog egyet és rosszallóan megcsóválja a fejét. Megint kicsit indulatosabb lesz, de visszafogja magát.
- Ha nem lettek volna ilyen kicsinyesek és önzőek, most nem lenne ez. A strigák nagyban játszanak, és egyáltalán nem félnek tőlünk. A morák meg csak fogynak… Öngyilkosság. Ezt teszik – sóhajt fel. – De normális uralkodót úgy sem választanak meg. Ahhoz sincs eszük. Inkább titeket küldenek fejjel előre.
Igen, Darren dampyr párti ám. Igaz, ő is kicsit elkényeztetett és valóban kényelmesebb lenne neki így, hogy nem kell harcolni a strigákkal, na de azért még is. Legalább reálisan gondolkozik, és nem ringatja magát tévhitekbe. Na meg, kissé striga paranoiás, de az már más téma.
- Unalmas, de legalább mindent lehet róla tudni. Gondolj bele; ha egy új, ismeretlen elemet uralnék, az mennyivel rosszabb lenne. Nem tudnám, hogy kell kezelni, irányítani, és így tovább. A tűz viszont nagyon hasznos elem. Strigát is lehet vele ölni, és így tovább.
Mikor aztán Alice bevallja, mire gondolt, Darren végre elvigyorodik. Aha. Ezekhez képest tényleg unalmas. Alice meg még nagyon fiatal, és nagyon naiv.
- Keverék elemek nincsenek. Se energia, se lélek, se fém – válaszolja mosolyogva. Igaz, lélek tényleg van, de az úgy is titok, és nem fogja egykönnyen elárulni a lánynak. Vagy épp sehogy.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 9:12 pm

* A hosszú történelem órához hasonló story végig hallgatja, a stirga ölős résznél még komolyabban figyelni is kezd. Viki is egyfolytában erről papol, hogy a moráknak és a dampyroknak együtt kéne harcolniuk. És a többi, és a többi.*
-Lehet, hogy nehéz lenne uralni. De te meg abba gondolj bele, mennyire hasznos lenne egy új elem. Tűz, szél, víz és föld. Az emberek állandóan az öt alap elemről beszélnek, és csak valami alapjuk nem? De ha nem is létezne ez a bizonyos ötödik elem, ettől függetlenül lehetnek kivételek akiknek az elemük valamilyen formában eltér a megszokottól, erősebb vagy vannak alfajai, mint például a jég, vagy gőz.
* Darren már megint mosolyog és fogadni mernék, hogy rajtam. Jó ha veled nevetnek, de ha rajtad~ Keverék elemek nincsenek, igen tudom.*
- Ezt rosszul tudod, keverék elemek léteznek, csak épp kettő mora kell
hozzá, hogy együttesen használják az elemüket és így egy erősebb
fegyvert hozzanak létre. Gőz el ha tűz és víz elem össze fog, sár ha víz és föld. Ezek olyan alap dolgok. Még ha baromságnak hangzik.
* Viki is tud mást irányítani a vízen kívül, nem egyszer lelocsolt már mással is. Ha nem is tudta támadásra használni, bosszantásra annál inkább. Kész elme baj volt, úgy kelni, hogy jég hideg vízzel ébresztenek.*
- Amúgy... tudod, hogy kell támadni a vízzel? Azzal is lehet, nem?
* Ha mást nem is, talán tudok szerezni infot Vikinek. De azért azt továbbra sem akarom, hogy velem harcoljon a strigák ellen, hisz a morák a célpontjaik, egy-két dampyr nem számít, de ha egy mora halna meg (!) nem azt hagyhatom, főleg nem, hogy az a mora Viki legyen, vagy akár a tűz idomár Darren. Habár... nem hiszem, hogy képes lenne harcolni, még is csak egy nemes.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 9:34 pm

- Nem látom okát, miért lenne hasznos. Támadni úgy sem lehet egy elemmel sem, az tilos. Na meg, gondolj bele, mi lenne, ha egy erősebb elem rossz kezekbe kerülne.
Az már más kérdés, hogy ő pontosan ugyan úgy tilosban jár, ráadásul még bűbájt is nagyon sokszor használ, ami szintén nem szabályos. Sőt! Ha azt vesszük, ez ugyan olyan visszaélés a lélek elemmel. De még mindig nem a legrosszabb lehetőség. A lélekkel is katasztrófákat lehetne okozni.
- Igen, ezzel tisztában vagyok, de azok akkor sem elemek. Csak keverékek, ahogy azt te is mondtad az imént. – mosolyodik el újra. – Persze van, aki csak gőzt tud, vagy épp melegíteni a levegőt és a többi, de az ugyan úgy tűzbe sorolandó. Vagy aki fagyasztani tud. Az se külön elem. Csak a szél egy változata. A sárról nem is beszélve.
Aha. Határozottan látszik, hogy sokat olvas. Na meg, egy főnemes egyébként is sok emberrel beszél, sokat tud meg. De majd ezt ugyan így meg fogja tanulni egy idő után Alice is, ha normálisan figyel az órákon.
- A vízzel? – vonja össze a szemöldökét. – Fulladást lehet előidézni, ha valakinek a szájához irányítják. De a nagyon ügyes vízmágusok nagy belső károkat is tudnak okozni az emberekben. Például, ha elnyelik a vizet. Ugye, nekünk közel hetven százalékunk víz, és bár ez elég sok, ha eleget kinyel valaki az hamar száradást okozhat.
A gondolataiból visszapillant Alice-re, majd újra elmosolyodik az auráján.
- Jó testőr lesz belőled - veregeti meg a lány vállát.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 10:01 pm

* Egy csoportba sorolják őket? Huh, le vagyok maradva, mindegy is, nekem harcolnom kell, nem tudni.
A víz ilyen hasznos, na majd elújságolom Vikinek. De mi van ha azaz ötlete támad, hogy majd velem harcol. Ej... nehéz... hacsak, pár feltétel mellett még be is teljesülhet ezen álma.
Mikor darren megveregeti a vállam már nyúlnék oda, reflex, de vissza fogom magam, azért még se lenne jó pont ha elhajítanám valahova, már ha elbírnám.*
- Tudom!
* Válaszolok határozottan és lelkesen.*
- De hogy hogy leszek? Oké, hogy még meg kell tanulnom az elméletet meg a többit, de azért már így is sokat tudok. Példának okáért, simán meg tudom mondani ha egy striga van a közelünkben. És amilyen mákom van még egy testőrrel vagy egy alkimistával is találkozok ilyen helyzetben. Az meg mellékes, de fontos, hogy vannak sejtéseim, hogy ki mit érez, amik általában be is jönnek. És tapasztalatom is van egy kevés.
* Kihúzom magam. Bárcsak így is gondolnám... fegyver nélkül semmire sem megyek egy striga ellen, de a többi helyén van. Ha gyakorolok és be járok órákra, sokkal jobb leszek mint egy átlagos testőr.
Kicsit nyújtózkodom, már az erdő felé közeledünk.*
- Alkoholt akarok inni.
* Mondom kicsit gyerekes hangon, lehajtott fejjel. És tényleg alkoholt akarok inni. Nem a kedvencem, de sokkal könnyebb gátlások nélkül... a-aludni (XD).*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 1:33 pm

Úgy tűnik, Darren jó pár dologról tájékoztatta Alice-t, amiről nem tudott. Ez lassan már hagyomány, először Liznek mesélt minden félét, most meg Alice-nek. A végén még beteszik dampyrokat tanítani.
- De ezek nem könnyűek, jó irányítás és ügyesség kell hozzá. És így sem mindig végrehajtható, az is egy fontos szempont, hogy hol támadt rátok valaki. Ha egy sivatagos, száraz helyen vagytok, ott a víz nem ér sokat, ha eleve nincs mit irányítani – meséli monoton hangon, kivételesen komoly arccal. – Arról nem is beszélve, hogy a striga akarat erejétől is függ. Attól, hogy fuldoklik, lehet, hogy közbe elindul és gyorsan eltekeri a morád nyakát. Az ilyen apróságok néha életekbe szoktak kerülni. Úgy hogy ha még csak most próbálkozik, semmiképp ne engedd striga közelbe. És ez nem parancs, ez figyelmeztetés.
Rá is pillant, még az arca is egész szigorú lesz. Segíteni akar, de azért reméli, hogy Alice nem hitegeti a moráját ábrándokkal. Az is veszélyes tud lenni, ha valaki elbízza magát. Darren az élő példa rá.
- Sokat tudsz, de nem eléggé. A szerencse meg nem mindig jön – néz rá egy röpke pillanatra, közben kikerül egy szúrós faágat. – A gyakorlat és az elmélet meg egymás nélkül katasztrófa.
De legalább van önbizalma a lánynak. Az is valami.
- Alkoholt? – kérdez vissza vigyorogva, úgy, hogy még a szemfogai is megcsillannak. – Alice-szel beszélek, vagy az egyik dampyr kislánnyal? Különben ihatsz, persze, lesz rá alkalmad. Most használd ki, amíg még lehet.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 6:51 pm

- Nem kell aggódnod, semmikép se hagynám, hogy strigák ellen menjen. Habár én még más nemesi ficsú... akarom mondani, más nemesi személyekkel se szeretném, hogy találkozón. Annyi az ármány nálatok mint valami szappanoperában, kész téboly az egész. De mivel ő is nemes, azt hiszem ez megoldhatatlan.
* Elgondolkozok azon mit tenne velem Viki ha egyszer oda állnák elé és megkérném, hogy éljen remete életet. Azt hiszem csak mulattatná, az én szavaimat nem veszi figyelembe, pff... pedig az én morán, hallgathatna rám.
A gyakorlat az elmélet nélkül kész katasztrófa? Hát, mond valamit. De én elmélet nélkül győztem le egy strigát, igaz majdnem ott hagytam a fogam, de mára már az elméletet is kenem-vágom -úgy ahogy- és különben is, én már testőrködtem, egészen komoly szoktam lenni akkor... mármint, volt már olyan alkalom, hogy komolyan viselkedtem, csak most egy példa sem jut az eszembe, de volt! Abban biztos vagyok.*
- Miért a kettő kizárja egymást? * Mosolygok vissza, hú azok ott agyarak? De király. Már kezdtem felemelni a kezem, hogy megérintem őket, de észbe kaptam ezért gyorsan elkaptam a kezem. Viki se szereti mikor a fogaival játszók. A sajátommal meg nem muri.*
- A barátnőd is ott lesz a bulin? Be kell vallanom kíváncsi vagyok rá. Fogadjunk, hogy szőke baba arcú.
* Ezen elszórakozok magamban. Viki is szőke, baba arcú, ehhez képest a zöld szemei a legjobbak, illik hozzá és elég jól néz ki velük. Kíváncsi vagyok Darren barátnője, hogy nézhet ki. Mert, hogy egy pasi se lenne képes elviselni őt az biztos, csak a többi szépfiú... max. Ezért egyértelmű, hogy csak lány lehet a barátja, arra már nem emlékszem, hogy mondta-e milyen nemű, de ha nem lány majd rá fogom, hogy nem gondoltam volna, hogy a fiúk érdeklik. Azt se hiszem, hogy mora lenne... ami azt jelenti, hogy dampyr, ha meg mégse akkor sem gáz~.*
- Jól kijön a többi dampyral? Hogy harcol? Erősebb mint te?
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:15 pm

Érdekes, még csak egyszer találkoztak, de végre eljött az a pillanat, mikor együttértenek valamiben. Ez Darrennél elég ritka, de ezek szerint vagy ugyan olyan okosak, vagy ugyan olyan ostobák. Legalább is ebben a témában. Főleg, hogy Alice hozzáteszi, hogy még a többi nemestől is legszívesebben eltiltaná. Ebben megint értenek, de erről Darren hallgat, inkább csak az ellenérveket hozza fel, jól érzi magát, hogy veszekedhet a dampyr hercegnővel.
- De muszáj lesz neki, és ezt te is tudod – mosolyog rá ördögien angyalian, és egyre elégedettebb lesz az arca is. – A nemeseknek a többiek között a helyük. Mi arra születtünk, hogy kritizáljuk egymást és veszekedjünk, ti meg arra, hogy védjetek minket ennek a következményeitől. Na meg a strigáktól – teszi hozzá savanyúan. – Ha remetésdire kényszeríted, azzal csak ártasz neki. A jó kapcsolatok mindig el kellenek, azon nélkül szinte semmit sem lehet már elérni.
…Mondja a főnemes, aki messziről kerüli az Udvart és remetésdit játszik… Mármint, többnyire. Az utóbbi időkben például nem, komolyan gondolja, hogy a kapcsolatok el kellenek. Még ha igazából szíve szerint egy kis szekrénybe bujkálna is.
- Hát, nem nézel ki kicsinek – mosolyog rá és mivel közelednek a faházakhoz, újra átkarolja Alice derekát. Pompás, még a helyzethez is pontosan passzol.
Aztán előjön Darren „barátnője” ő pedig végre feloldódik egy kicsit és elneveti magát. Jellemző, már jó páran azt hitték, hogy járnak. Bár, nem biztos benne, hogy Alice így értette, nagyon is úgy hangzott. Pedig aztán ehhez képest… Ha néha párra is hasonlítanak, akkor is leginkább csak egy veszekedő, vén házaspárra. Főleg mostanában.
- Lizbeth nem a barátnőm. Viszont igen, tényleg szőke haja van. A többit meg majd meglátod te – kacsint rá. Sose vallaná be, hogy Liz tényleg szép, maximum személyesen neki. – A dampyrok nem igazán beszélgetnek vele. Mindig azt hiszik, mora. Pedig nagyon kedves lány, nyitott is. Ha foglalkoznának is vele, maximum azért nem kedvelnék meg, mert nem olyan erős, mint a többiek. Viszont nálam biztosan erősebb.

Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:27 pm

Alisziana, Darren

Egész nap a városban csavarogtam a legkisebb bűntudat nélkül, ugyanis valamilyen oknál fogva elfogott a vágy, hogy ne azt csináljam, amit állandóan; agyaljak. Elegem lett a folytonos könyvtárba mászkálásból, abból, hogy a napjaimat a "semmittevés" teszi ki, ami a tanulás legmegfelelőbb ismérve. Sok idő telt el azóta, hogy összeütköztem a strigával és a félelem, ami eltöltött abban a pár percben s azóta kísértett, halványodni tetszett.
Miközben a városban mászkáltam találkoztam egy-két sulis ismerősömmel, akik boldogan hívtak meg egy esti bulira, ahol meglehetősen sok mora lesz. Mivel a srác annyira bizonygatta, hogy egyszer( egy részeg estémen) megígértem neki egy táncot belementem, hogy elmegyek. És hát így esett, hogy most ott álltam a Vlagyimir Akadémia udvarán egy piros felsőben, aminek mély v kivágása volt és az fordult meg a fejemben, hogy vajon hányukat ismerem egyáltalán? Amióta itt vagyok a célomnak éltem és a társadalmi életem a béka seggét súrolta. De hát mire jó az alcohol, ha nem a gátlások feloldására és arra, hogy az ember igazi "partyarc" legyen? Beljebb léptem és igyekeztem átszellemülni a régi Per-be.
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:54 pm

- A nemesek el vannak kényeztetve. És különben is, meglehet élni a kapcsolatok nélkül, csak egy karó kell, a többit meg biztosítja a természet.
* Kihúzom magam mert, hogy én eltudok élni a szabadban. Sokkal murisabb és unatkozni sem lehet annyira mint itt. De azért még ecsetelem egy kicsit Darrenek, hogy nekem van igazam, makacs vagyok, és?.*
- A nemesek nem azért születnek, hogy egymást rágják. Nekik kéne vezetni és megvédeni a köznépet, megoldani a problémákat vagy ha az nem megy, mert, hogy nem mert, akkor rábízni másokra. A dampyrok meg nem azért születnek, hogy vérszajhák vagy testőrök legyenek. Nem kéne belénk instápolni, hogy védenünk kell titeket, meg tesszük ezt anélkül is.
* Mert, hogy tényleg így van. Nem kell az instápolás vagyis a belénk tuszkolása, hogy őket védeni kell. Bár lehet, hogy talán ez a véleményem mert Francesca tanítási módszere szörnyű volt, de ott volt Viki, Igen most virul a fejem.*
- Tudom! Én nagy vagyok, még ha gyerekesen is viselkedem.
* Miután Darren átkarol -már megint- észre veszem a buli helyszínét, végre megérkeztünk. Ám amit Darren mond egy kicsit felbosszant.*
- Azért nem beszélnek vele mert moraként néz ki? Pff, ezek a mai dampyrok! Gondolom a morák meg azért nem állnak vele szóba mert dampyr, hát igen, ilyenek a nemesek. * Darrent leszámítva, hisz a barátja.* Amúgy nem úgy értettem, ne pasi fejjel gondolkozz. De akkor majd simán a barátodnak hívom... hm... azok szoktak ennyire tiltakozni akik az igazságot rejtegetik. * Remélem most már feltudom húzni, régen veszekedtem bárkivel is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Szent Vlagyimir Akadémia :: Közös helységek-
Ugrás: