Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Csevegő

Go down 
+8
Darren Ellwood
Rose Black
Persia
Larissa
Persephoné Rose Blackwood
Niké
Lev
Leila
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Rose Black

Rose Black


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. May. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Sótony

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 7:40 pm

VAn itt valaki? cherry
Vissza az elejére Go down
http://www.roseanddmitrij.hupont.hu
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 9:43 pm

Szia! Üdv a fórumon Smile
Szerintem kezdésképp írj egy előtörténetet, mert csak akkor kezdhetsz el játszani!
Per
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 8:28 pm

Sziasztok!
Én végtelenül sajnálom, hogy ennyire pang a szerepjáték, holott nagyon jó játékosok vannak itt, még rajtam kívül, akikkel szívesen játszanék. Lehet, hogy mindannyian elfoglaltak vagytok, vagy eluntátok a Vampire Academy-t, de ha így is van, legalább azt jelezzétek, mert... hiányoztok és játszanék valakivel, például Levvel, akivel elkezdtünk egy játékot, de végül nem írt vissza nekem... Szóval, kérlek írjátok meg mi van veletek!
Üdv, Per
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 5:40 pm

Sziasztok!

Úgy látom, elég kihalt a helyzet. Remélem visszajöttök majd, mert nagyon jó az oldal és szívesen játszanék valakivel. Smile Már az élőtörténetet is megírtam, szóval innentől már csak várni tudok. Smile
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:31 pm

Sziasztok!
Csak egy kis segítség, hogy később ne legyen probléma belőle; nem tudom hányan olvastátok, de csak akkor lehet elkezdeni játszani, ha az admin elolvasta az előtöriteket és elfogadta. Addig, ha minden igaz, nem írhattok a játéktérre.
Ezt csak azért mondom, mert majd ha előkerül, lehet, hogy törli vagy szól érte, hogy szabálytalankodtok Very Happy
Per
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:38 pm

Igen, Per, láttam, szerintem a többiek is, de már több hónapja nem jött fel, nem tudom ezek után fog-e még egyáltalán. Minden esetre, ha megszid minket, majd én tartom a hátam, nem kell aggódni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 7:33 pm

Ezennel Per, felhagy az aggódással és játszik Razz
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 7:44 pm

Úgy is kell, kisasszony, úgy is kell. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 3:22 pm

Sziasztok ^^

Jézusom, de kihalt a csevegő! Pedig már azért vagyunk itt egy páran! Very Happy
Per, - ha hívhatlak így ^^ - nem tudod, lehet több karaktert csinálni? Te régebb óta vagy itt, nem volt még ilyesmiről szó? Jó lenne tudni. Smile
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 7:29 pm

Szia!
Persze, egész nyugodtan, sőt Very Happy
Igen, csinálhatsz, de persze az több elfoglaltsággal jár... én is gondolkodtam már rajta, mert mondjuk egy striga/fiú karakter is izgalmas lenne!
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 8:48 pm

Akkor jó ^^

Hát, őszintén szólva, így, utólag kérdezem.. Embarassed De akár hárommal is bírnám, az idő meg elfoglaltság nem probléma. ^^ Csak mondjuk, az kicsit túlzás lenne ha csinálnék egy harmadikat.. o//o Azt hiszem... Na, majd még meglátom ^^

Az tök jó lenne, kíváncsi lennék mit alkotsz! Very Happy Olvastam Per élettörténetét és az is nagyon tetszett, biztos bírnám a második karakteredet is, ha csinálnál. *-* Remélem ráérsz, kíváncsi lennék milyen lenne. ^^
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 12:45 am

Na, tessék, egy kis időre hagyom magára az oldalt, és máris meghágtok minden írott szabályt?

Először is bocsánatot kérek mindenkitől, amiért az elmúlt időben nem igazán látogattam az oldalt, de ha hiszitek, ha nem nekem is van magánéletem.
Pernek igaza volt: nem lett volna szabad játszanotok amíg el nem fogadom az előtöriteket, de mentségetekre szóljon, ez az én hibám is, ezért ezúttal KIVÉTELESEN (és csakis most, több ilyen nem lesz) eltekintek a szabálytalanságoktól, és nem fogom törölni az összes szabálytalanul megírt postot.

Mivel szeretek piszkálódni hadd kössek bele néhány dologba, és ezeket nem véletlenül írom ki ide. Azért teszem, hogy mindenki láthassa, így majd mindenki jobban figyel ezekre az "apró" figyelmetlenségekre.

Darren: Emotikonokat nem használhatsz a játéktéren, holott én kétszer is láttam apró kis sárgafejű micsodákat! Smile Itt természetesen használhatsz, de a játéktéren semmilyen körülmények között nem.

Rebecca: Habár a játéktéren nem írhatsz színessel, eltekintek ettől, szerintem ez nem számít megbocsájthatatlan szabályszegésnek.

Lizbeth: Észrevettem, hogy E/3-ban írsz, pedig a szabályzatban külön kértük, hogy E/1-ben írjatok. A fogalmazásoddal nincs semmi bajom, viszont néhány játékosnak zavaró lehet, hogy nem E/1-ben írsz.

Ami viszont NAGYON NAGY HIBA, hogy nem jelölitek a helyváltoztatást!!! Na de kérlek!!! Ez most kivétel nélkül minden új játékosnak szól: olvassátok el még egyszer (vagy többször) a szabályzat pontokat, mert sokan nem nagyon vagytok a benne írtakkal tisztában. Ezért akár bannolást is adhatnék, de úgy tisztességes, hogy előtte EGYSZER szólok.

Az, hogy most megesett rajtatok a szívem, csak amiatt van, hogy nem voltam fönt egy kis ideig, így nem tudtalak szemmel tartani titeket. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy legközelebb is ilyen engedékeny leszek. Sajnos a szabály az szabály, be kell tartani, ahhoz, hogy megőrizzük a játék színvonalát.

Leila!
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 11:04 am

Látjátok, látjátok Leila visszatért, ahogy megjósoltam, s most lesújt a szabálytalankodókra Very Happy Üdv, újra itt, Leila!
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:18 pm

Üdv újra itt, Leila! Very Happy

Oké, észben tartom. Razz
Különben mi ha jól emlékszem jelöltük a helyváltoztatást... Bár a Rebeccás játékkal úgy látom el is felejtettünk áttérni az előtérről.. Oo
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:20 pm

Én úgy olvastam hogy csak az élőtörténetek kell E/1-be írni.. Na, mindegy, akkor majd áttérek.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:20 pm

Különben szia, örülök hogy végre van adminunk is. Smile
Vissza az elejére Go down
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 12:43 pm

Üdv:) Új vagyok. Folyik még a játék? Hányan vagytok?
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 4:28 pm

Üdv az oldalon. ^^
Persze. Very Happy
Még nem vagyunk olyan sokan, de öten minimum. (Szerintem.)
Vissza az elejére Go down
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 6:08 pm

Számolj hattal:) Nemsokára elkezdek alkotni egy karit:)
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 6:21 pm

*felcsillan a szeme* Kíváncsian várom! ^^
Vissza az elejére Go down
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 1:01 am

Minden alkotó lány?
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 5:01 pm

Hát, nem tudom... Lehet. De mint látod, azért így is vannak fiú karakterek. Smile
Miért kérded?
Vissza az elejére Go down
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 5:32 pm

jah csak úgy. Szerintem én vagyok az egyetlen srácXD
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 7:25 pm

Sziasztok ^^ Nagyon szép és igényes az oldal, egyszóval menő~ és klassz~. Nem sokára megcsinálom az előtörténetem és remélhetőleg majd elkezdhettek szerepezni is. Addig is csak bemutatkozni szerettem volna, a Alice, üdv mindenkinek ^^
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 9:14 pm

Értem.
Nem baj az, legalább nagy a választék a csajoknál, nem? xD

Üdv, Alice. ^^

Remélem jól fogjátok itt érezni magatokat. Very Happy Van kivel, jó fejek errefelé. ^^ Admin is, a játékosok is... mindenki. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Általános tudnivalók :: Hírek és kérdések-
Ugrás: