Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Csevegő

Go down 
+8
Darren Ellwood
Rose Black
Persia
Larissa
Persephoné Rose Blackwood
Niké
Lev
Leila
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 11:29 pm

Az nem baj, de én már párban vagyok:) na nem baj igyekszem Smile szeretem ezt a könyvet nagyon jó volt. Másodjára olvasom
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 4:30 pm

Én a karakteredre gondoltam. Razz Vagy ő is?

Oké. Very Happy Hajráá. ^^

Igen? Az jó. Very Happy Én most így, fél év után kezdem kicsit unni, de ha elolvasom az utolsót, akkor úgy is megint "belezúgok". xD
Vissza az elejére Go down
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 4:31 pm

Azt néztem, hogy sok a dampyr:S pedg szívesen csinálnék olyat csak így is sok vanXD
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Wymer

Lizbeth Wymer


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Montana ; Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 4:32 pm

Az nem baj... Dampyrból sosem elég Razz
Vissza az elejére Go down
Chevalier




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 05.

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 4:50 pm

Akkor jóSmile
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 6:05 pm

Sziasztok!
Am... lenne kedve valakinek szerepezni velem? ^^
Vissza az elejére Go down
Stephanie Vaux

Stephanie Vaux


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Dec. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Montana

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 6:59 pm

Ha megvárod amíg elfogadják az előtörténetemet, én szívesen szerepeznék veled. :]
Különben sziasztok. :]
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 7:09 pm

Rendben, addig várok ^^ /Ha akar még valaki jönni szóljon./
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 11:06 pm

Nem tudom, ki meddig lesz, ezért már most kívánnék mindenkinek boldog karácsonyt. Very Happy Egy kis ajándék az aktív tagoknak: http://kepkezelo.com/images/afv6gnc8ivt90x5kjbad.jpg
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 11:14 pm

Azta. Ez nagyon jó lett *.* Drakulálok hozzá. És köszönjük ^^
Boldog Karácsonyt mindenkinek és Buék.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 11:28 pm

Köszönöm, igyekeztem. Very Happy És szívesen, remélem mindenkinek tetszeni fog. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 11:47 pm

Hello mindenkinek és minden új lakónak főként!
Szégyellem magam amiért ennyi időre eltűntem de vizsgáim voltak és abba a hibába estem, hogy elfelejtettem szólni róla, szóval, mint a kámfor köddé váltam. Szóval, így hogy mindjárt Karácsony(azaz holnap) Boldog Karácsonyt szeretnék kívánni nektek és szerepezésben gazdag új évet Smile
Remélem minél többetekkel hozz szerepezésbe a sors!
Darren, először is, nagyon tetszik az ajándék, amin, ha jól láttam én is rajta vagyok, köszi! És lenne kedved folytatni valahol a félbemaradt, azaz válaszolatlanul hagyott beszélgetést?
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 11:53 pm

Szia, Per. Smile Rá se ránts, jelenleg a jegyek fontosabbak. (Sajnos)
Igen, jól láttad, te is rajta vagy. Örülök hogy tetszik, szívesen. Smile
Most Alice-szel van egy játékom, de ha azt lezártuk, akkor akár kezdhetünk is egy újat. Smile
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 11:58 pm

Boldog Karácsonyt Rose Very Happy
A vizsgák veszélyesek így hát örülök, hogy túl élted. (XD)
Nah, de ha így össze jöttünk, akár együtt is szerepezhetnénk, ám akkor majd megpróbálok begyorsulni, hogy tudjátok folytatni a szerepet Darrennel ^^
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:01 am

Igen, túléltem, de csak Januárban derülnek ki az eredmények, ráadásul ott féléves munka értékelésére is sor kerül, szóval majd szorítsatok Very Happy
Közös szerep? Benne lennék! Mármint így hárman?
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:05 am

Úgy gondoltam. De csak most kaptam észbe, hogy egy szobában vagyunk (még ha nem hivatalosan is) így könnyen tudunk majd egymással is szerepezni (max. átlógok hozzátok mondván, hogy eltévedtem).
Nekem majd a félév és év vége lesz húzos ( bár kinek nem? XD) vizsgák, énekből, nyelvtanból. ( Még mielőtt valaki azt mondaná az ének nem nehéz, csak 54 zene művet kell felismerni és zene töri a XI.sz.-tól a mai korig. ^^")
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:10 am

Na, akkor ezt megoldottuk, akkor igyekezzetek Very Happy
Művészeti suliba jársz vagy külön zenesuliba, hogy énekvizsgád is van?
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:15 am

Nem, hanem egy nagyon a hírnevére ügyelő suliba, ami úgy akar felkészíteni az egyetemre, hogy fél évente vizsgákat tart, és már 5.-ben gimisként kezel minket. Ami azt illeti már kettő bizonyítványom van, az egyik 1-4-ig a másik 5-12-ig (bár még csak 9 osztály van meg). Habár kicsit már elegem van az amúgy is nagy színvonalú suliból ami híres, de olyan tanárokkal van tele akik nem tudják kezelni az eszelős diákokat (de talán épp ezért nem lehet unatkozni).
- De azért a zene órák nagyon jók XD
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:19 am

Én egy drámatagozatos gimibe járok, ahol az emberek 3/4-e bolond és eszelős, köztük jómagam, szóval én élvezem, de az a jó, hogy nálunk a tanárok ezt kihívásnak tartják ráadásul mindegyik egy igazi egyéniség(na jó tisztelet azon személyeknek, akik legszívesebben sírva kirohannának a termünkből) Very Happy De szerintem az a lényeg, hogy még élvezed, nem? (még ha csak az énekórákat is)
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:25 am

Jajj, XD most az oszt. társaim jutottak az eszembe, az egyik miden órán eldől a székkel. A nagy 4-es (+1) meg kész kabaré, hogy azok mit művelnek, el se hinnéd XD, de jó fejek, tavalyi osztályomat egyik tanár se bírta, utolsók voltunk az osztály versenyben.
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:27 am

Very Happy Osztályverseny... hirtelen a Hp jutott eszembe erről. "Ki kapja meg a házkupát?"
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:29 am

Darrennek el kellett mennie és valószínűleg csak karácsony után tud majd írni, úgy, hogy ha gondolod írhatsz szerepre, hogy találkozol velünk ( vagy ahogy gondolod ) és majd folytatjuk, max. én tudok rá majd válaszolni egyszer.

Amúgy, kb. XD Csak mi szabad napot kapunk és lovét amiből vehetünk valamit a terembe, vagy kapunk valamilyen értékes dolgot. Tavaly a zene tanár osztály nyert és kaptak egy LCD tv-t.
Vissza az elejére Go down
Persephoné Rose Blackwood

Persephoné Rose Blackwood


Hozzászólások száma : 64
Join date : 2010. Dec. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szent Vlagyimir Akadémia(jelenleg)

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:35 am

és legalább a termükbe kell felszerelni az LCD-t? Very Happy vagy az ofőjük élvezi otthon a luxust?
Rendben, akkor írok szívesen, ha Darren is benne van.?
Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 12:38 am

Nem tiltakozott, de áldását sem adta, úgy, hogy nem tudom.

A terembe, ami mellesleg fel van szerelve minden jóval. Zongora, interaktív tábla, DVD, zene lejátszó, stb.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 1:40 pm

Áldást? Azt nem adok, az vallásosan hangzik, de benne vagyok. xD Very Happy Két dampyr+Darren, óó mi lesz itt. Very Happy És Per kisasszony hogy csatlakozik be? Smile
Azért meg bocsánat, hogy eddig várattalak titeket, de Karácsony az Karácsony, akkor nem lehet kockulni.. Very Happy (nekem xd) Na meg, most kaptam meg a Vámpírakadémia utolsó részét. Nagyon jó volt. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Általános tudnivalók :: Hírek és kérdések-
Ugrás: