Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Etető szobák

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

Etető szobák Empty
TémanyitásTárgy: Etető szobák   Etető szobák I_icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 6:10 pm

Itt találhatók a vérszajhák, akik a stigák etetéséért felelnek.
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Niké

Niké


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Montana - Shadow Castle

Etető szobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Etető szobák   Etető szobák I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 7:56 pm

Kívülről a helység nem tűnt nagynak, de belülről egészen más volt a helyzet. A belső tér kisebb részekre volt elválasztva a többitől. Úgymond kisebb szobákra, amiket néhol vörös selyemmel választottak el, és minden egyes kis zugban láttam egy ágyat is. A vérszajhák pedig fel alá koslattak, a nyakukra szorított vértől vörös kendőkkel, néhányan pedig még az ágyon feküdtek a vérveszteségtől.
Mindenki összerezzent mikor beléptem. Lesütötték a tekintetüket, megpróbálták elkerülni a szemkontaktust. Bizonyára nem akartak még egy kis csapolást. Igaz ami igaz, én sem lennék boldog, ha minden nap nagy mennyiségű vért veszítek, csak mert strigák szívják a vérem.
Lassú léptekkel elindultam a szoba közepe felé. Nem tudtam hogy működik ez, ezért szemügyre vettem a fiatal striga fiút. Nem úgy tűnt mint egy mai kiscsibe. Követve példását, kiválasztottam magamnak egy dampyrt. A lánynak hosszú szőke haja volt, és méregzöld szeme. Könyörögve nézett rám, de nem ellenkezett. Hogy is tehette volna? A legközelebbi kis részbe vezettem, majd leültem az ágyra.
- Mire vársz? - Néztem fel rá, mikor nem reagált.
- Máris... asszonyom. - Letérdelt elém majd félrehúzta a haját, ezzel a mozdulattal szabaddá téve a nyakát. Több harapásnyom volt rajta mint hittem volna. Az a legszörnyűbb, hogy nem csak a nyakán hanem egészen le a mellkasán, a karján és még a mellén is. Megdöbbenésemet próbáltam leplezni. Megfogtam a kezét, és megvizsgáltam a csuklóját. Ott nem voltak harapás nyomok, de rengeteg zúzódás volt rajta.
- Ezeket hol szerezted? - Kérdeztem, de a lány lesütötte a szemét. - Kérdeztem valamit.
- Az egyik strigától. - Mindjárt gondoltam. Felálltam, majd lassan elsétáltam. Az ajtóban a lány utolért, és megfogta a vállam.
- Nem akar étkezni?
- Nem. - Rántottam ki a vállam a keze közül, majd továbbsétáltam. Ekkor állt elém az a fiú, akit az imént láttam.
- Milyen kis érzelgős stiga. Szomorú vagy? - Közelebb lépett. - Akarod, hogy megvigasztaljalak? - Egy hirtelen mozdulattal lerántotta a vállamról a ruhát. Felnevettem, és én még közelebb léptem hozzá.
- Szeretné a halál. Menj az utamból! - Rivallottam rá.
- Te nem parancsolhatsz nekem. Itt én parancsolok neked!
- Miből gondolod, hogy te megteheted? - Visszarántottam a ruhát magamra, majd még közelebb léptem hozzá. - Még egyszer ne merészelj hozzám érni. - Fogtam magam és elsétáltam mellette. Nem hagyhattam ennyiben, ezért erősen meglöktem a vállammal.

+A belvárosban sétál+
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com/t87-nike-gemma-il
Niké

Niké


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Montana - Shadow Castle

Etető szobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Etető szobák   Etető szobák I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 10:20 pm

Az ajtó szinte magától vágódott ki. Gyorsan száguldottam be azon. Az első vérszajha akit megláttam egy magas, nem épp törékeny fekete hajú lány volt. Bőre neki is fehér, akárcsak a többieknek. Megragadtam a csuklóját, majd egy gyors mozdulattal a lány nyakába haraptam.
Pár perccel később a lány teste elernyedt, teljesen legyengült. Fogtam és elvittem az orvosiba, nem törődve a hátam mögött összesutyorgó népséggel. Természetesen mind strigák voltak.
Miután ezzel végeztem lesétáltam a kertbe.

S.C+Kert
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com/t87-nike-gemma-il
Ajánlott tartalom





Etető szobák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Etető szobák   Etető szobák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Etető szobák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szobák
» Etető terem
» Etető szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Shadow Castle :: Közös helységek-
Ugrás: