Vámpírakadémia szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ki tudja, mi vár rád, ha egyszer belépsz a kapuján.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 2-es szoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2010. Nov. 02.

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 11:07 pm

Szoba lakói:
Alisziana Walker
Vissza az elejére Go down
https://vampirakademiaszerep.hungarianforum.com
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 1:42 pm

Alice


Szombat. Az iskola zajos, a dampyrok és morák rohangálnak össze vissza… De valami mégis furcsa. A nemesek legalább fele nincs sehol. Csak Darren sétálgat a folyosókon, lazán, gondtalanul, mintha fel se tűnne neki. Pedig ó, dehogynem tűnik fel! A mora nemesek ma is bulit szerveztek, őt is meghívták, és pont oda tart… majd. Előtte viszont – ígéretéhez híven – elmegy a dampyr hercegnőért, és bekopogtat az ajtaján. Persze, igazából nem szabadna a lány kollégiumba sétálnia, arról nem is beszélve, hogy a dampyrokhoz, de hát mire való a bűbáj? Ma már jó párat végre is hajtott, ki is van merülve szellemileg. Még is tartja magát, észre se lehet venni rajta. Ráadásul még jó pár újabb bűbáj vár rá. Nagyszerű.
- Alice kisasszonyt várják a folyosón – szól be vigyorogva és nekidől a falnak.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 6:28 pm

* A Vikivel folytatott hosszas beszélgetésem során a kedvem a tetőfokon és még tanácsot is adott mit húzzak fel. Egy fekete farmer és egy fekete hosszú bálinak ható póló féleség amin egy vörös rózsa díszeleg.
Jól néz, nem mondom... Nem túl elcsépelt és még futni is tudok benne. Tökéletes. Mikor meghallom a kopogást az ajtón és Darren hangját, kicsit vonakodva, hogy mit szól majd hozzá, kinyitja az ajtót. Lesz ami lesz.*
- Oh, Darren úrfi. Kigondolta volna.
* Néhány lány furcsállóan néz felénk, gondolom azon tanakodnak mit keres itt egy mora srác... főleg Darren. Ahogy észre vettem sokan ismerik. De egy kacsintással a két sugdolózó lányt le is tudtam.*
- Hm...
* Valami furcsa. Nem tudom mi... Ezen elgondolkodok valamennyit, de miután észhez térek rámosolygok Darrenre és várom mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 7:40 pm

Legnagyobb meglepetésére nem is kell sokáig várnia, pár pillanat múlva már nyílik az ajtó, és Alice lépi át a küszöböt. Igazából arra számított, hogy még váratja egy kicsit – a lányok borzasztóan sokat tudnak készülődni – de ez gyors volt. És még is jól néz ki. Még egy elismerő pillantást is kap Darrentől, jól végig is nézi, de nem feltűnően, azt nem illene.
- Milyen remekül néz itt ki valaki – mosolyog rá. Ez kétségtelenül bók volt. Még Darrennél is biztos.
A dampyr hercegnő láthatóan gondolkozik valamin, ezért Darren hagyja is egy darabig, addig is köszön a többi lánynak. Először úgy gondolta, hogy most az egyszer átsuhan az illem felett, de neki ez nem megjátszás, ez megszokás, így nem is teketóriázik sokat. Csak akkor fordítja vissza a figyelmét Alice felé, mikor az hümmög egyet. Nagy is a kísértés, hogy ne olvassa –e ki a belőle, min töri a kis buksiját, de ehhez már nincs ereje, és azért az őrületet ő sem szívesen kockáztatja.
- Hm? – kérdez vissza és elmosolyodik, majd a választ meg sem várva átkarolja Alice derekát és elindul vele kifelé. Nem, nem csak azért karolja át, mert imádja mások reagálását, egyszerűen csak kényelmes így neki. …És tényleg imádja mások reagálását.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 7:56 pm

* Darren bókja meglepi, nem gondolta volna, hogy ilyet is kap.*
- Köszönöm.
* Meglepettség cseng a szavában. Mialatt elgondolkozott, Darren köszönt a lányoknak, majd vissza fordult hozzám. A Hm-jére nem tudtam mit válaszoljak. Azt csak nem mondhattam, hogy valami furcsa benne és másmilyen, de nem tudom mi az. Szerencsére nem is kell válaszolnom, átkarolta a derekam és így indultunk el. Nem lepet meg annyira mint a bókja, de a gondolataimban még mindig azon elmélkedek, hogy mi lehet ez a
különös érzés. Nyomasztó nem tudni olyant ami érzem, hogy tudom, de mégse, ki érti ezt?*
- Nah és hol lesz a buli? A nemesek nagyon készülődtek.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 7:59 pm

Alice meglepettségén megint csak mosolyognia kell, de nem szól semmi rosszat, egyszerűen csak átkarolja és elindul vele. Azt, hogy ne kukucskáljon bele a lány fejébe, elég nehéz megállnia, de muszáj, így is elég kiegyensúlyozatlan. Még jó, hogy nem látszik meg rajta. Bár… Liz így is ki fog akadni. Észre fogja venni, és ő mindig aggódik. Lehet, hogy még sem lenne vele jó ötlet találkozni.
- Min gondolkozol? – kérdezi és vet rá egy kíváncsi pillantást. Megőrül, hogy tudja… Szó szerint. És megint itt van az a furcsa tény: jobb, hogy ha nem látszik rajta, hogy ennyire kivan.
De legalább az dob a hangulatán, hogy megint megbámulják őket. Imádja látni a meglepett arcokat, olyan döbbenten tudnak nézni, hogy csak na.
- Hogy hol? Most egy olyanra kérdeztél rá, ami tényleg szigorúan titkos, és ha elmondanám… Fff, az nagy udvariatlanság lenne a részemről a többiek felé. Egyenesen felháborító – meséli halál komoly arccal, majd… – Szóval, az udvaron lesz, az egyik régi őrkunyhóban. Ugyan abban, ahol egykor tönkretették védővarázst. Szinte minden bulit ott tartanak, vagy egy másik kunyhóban. Ott sose keresnék őket. Legalább is, ők ezt hiszik – válaszolja mosolyogva, lazán. Ki mondta, hogy a nemeseknek nem szabad elárulnia a nemeseket? Darren biztos nem…

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:08 pm

* A kíváncsi szempárok dobnak egyet a hangulatán.
Elmondja darrennek vagy ne? Inkább nem. Felemelem a kezem és megfogom a homlokát majd a sajátom, hm...
Kicsit mint ha aggódnék, pff, pedig még Viki is mondta, hogy ne ártsam magam bele annyira az itteni életbe, így is elég sok rossz fát vittem a tűzre.*
- Szóval az őrkunyhókban.
* Megint Darren arcát nézi, talán kimerült? Nem tudom eldönteni. Beteg?*
- Ha rosszul érzed magad inkább vissza kéne menned.
* Persze ha, én vagyok rosszul, még akkor is elmegyek bárhova, csak, hogy ne instápoljanak. Hát igen, instápoljanak, külön szavam arra, hogy húznak, nyúznak.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:09 pm

Mindenki őket nézi, úgy hogy Darren épp eléggé el van foglalva, ő is visszanéz, biccent pár embernek, mosolyog, kacsint, mintha valami sztár interjúra készülnének. Bár, végül is ez tényleg nem áll olyan messze a valóságtól: a nemesek tényleg egyfajta sztárnak hatnak a „vámpír világban” és ez is épp olyan elzárt kis találkozó lesz, mintha interjú lenne. Azzal a különbséggel, hogy ott nem beszélgetni fognak, hanem bulizni és inni. Igen, talán mégiscsak jobb lenne az előző.
De végül most is eljön a pillanat, mikor Alice furcsa dolgot csinál – megint – Darren pedig jól meglepődik. Csak nem azt nézi, hogy lázas –e?
- Nem tudom, mit akarsz ezzel, de mindenki minket bámul – mondja csendesen. Igaz, tudja, mit akar, szinte biztos benne, hogy Alice azt ellenőrzi, hogy beteg –e, de inkább nem említ meg. Most tényleg nem lenne nehéz őt felidegesíteni, még egy ilyen kis aprósággal se. De azért azt reméli, hogy kipróbálni nem fogja ezt senki.
Aztán megpillantja Alice auráját. Igen, ezt a „képességét” most se kapcsolta ki, talán ezért is fáradtabb a szokásosnál, de ezt megtagadni magától már túl kíváncsi lenne. És van is mire! Alice aurájában megváltoznak a színek, és… igen, mintha aggódna.
- Miért érezném magam rosszul? – vonja fel a szemöldökét. Szóval Darrenért aggódik. Ez érdekes. – Jól vagyok, ne aggódj.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:10 pm

* A nagy középpontba levés, aminek nagyobb oka Darren, most igazán
zavaró. Olyan furcsa érzés mardos, hogy már kezd idegesíteni.*
- Mert talán rosszul nézel ki? Mármint nem úgy rosszul, hanem, hogy de rosszul csak belül...
* Már a saját szavaimba is bele zavarodtam. Egyáltalán mit érdekel engem, hogy mi van vele? Pff, nem is érdekel csak... egy kicsit. Már a fejem fogom a sok gondolattól. Egyre kellemetlen a saját elmém.
Inkább csöndben megyek tovább, és bólintok egyet Darrenek, hogy oké, oké. Meg se kéne szólalnom, úgy is csak b@romságokat mondok.*
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:11 pm

- Miért egyébként nem? – kérdez rá könnyen hangnemmel, mosolyogva. Úgy tűnik, cseréltek, most Alice idegeskedik és Darren mosolyog. Persze, igazából ő még rosszabbul van, mint Alice, de már megtanulta, hogy kezelje ezt az egészet. Csak ne vitte volna ennyire túlzásba a bűbájt… Úgy fog járni, mint Vlagyimir Annája. Ennek nem lesz jó vége.
- Alice – szólítja meg kissé bizonytalanul. Igen, a találkozásuk óta először bizonytalanul. Ritkán ilyen. De most nehéz. Látja a lányon, hogy feszült, és miatta érzi rosszul magát, és amennyire rossz passzban van, ilyet nem tud elviselni. Jól mondta Liz. Jó ember. Legalább is, többnyire. Viszont nem tudja, mit kéne most tenni. – Ne törd ezen a fejed. Tényleg nincs semmi baj. Aggódóbb vagy, mint egy anyuka.
Darren meg olyan morcos, mint egy vénember. De azért mosolyog. A látszatot fent kell tartani. Azt viszont még mindig nem érti, hogy Alice hogy vette észre ezt az egészet. Ennyire figyeli, vagy mi?

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:17 pm

* Csak múlnak a másodpercek, inkább tűnnek óráknak. Nem vagyunk még ott? Ja, hogy csak pár métert tettünk meg eddig, nagyszerű. Mikor Darren megszólít, megállok. Kíváncsian nézek rá mit akarhat.*
- Mint egy anyuka? Jeszus, ha még te is ezt mondod.
* Már komolyan a fejem fogom, Viki is egyfolytában ezt mondja, de azért vele könnyebb, ha elé állok, és azt mondom, hogy mondja el mi bántja, még ha az első időkben furcsállta is, hogy én honnan tudom, hogy valami
baj van, elmondta. Nem tehettek róla ha egyszer láttom. Én nem csak nézek a szemeimmel mint a többi ember, akik bámulják egymást de semmit sem vesznek észre, ők nem látnak, én igen, nah és? Nekem sem tetszik, ki akarja mindig tudni mit érez a másik? Anna is ilyen volt, ha egyszer is találkoztam vele semmi. Ha másokkal beszélt minden. Észre vette az emberek bajait de nem közölte velük, persze ha én voltam az, csapot-papot mindent elmondott, de még így se értette az érzéseimet, remek, egy igazi testőr, gondoltam róla mindig, kár, hogy egy öntelt ..... *
- Jó, inkább menjünk. Majd csak szimplán úgy viselkedek mint a többi ember, csak nézek másokat, látni nem fogok.
* Könnyebb is lesz. Majd jól leiszom magam. Az úgyis segít. Fennhéjazva tovább mentem, az alkohol gondolatától kicsit jobb kedvem támadt de még mindig ingerült állapotban voltam.*


A hozzászólást Alisziana Walker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 27, 2011 8:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:17 pm

Úgy látszik, nem először mondják Alice-nek, hogy anyáskodó, Darren el is neveti magát a reagálásán. Szóval nem tévedett sokat ezzel kapcsolatban. Jól is szórakozik, kár, hogy a dampyr lány tényleg nem érzi túl jól magát. De Darrent ez miért érdekelné? Igaz, még is így van. Ha csak egy egész kicsit is. Vagy jobban? Ki tudja?
- Hé – mikor Alice tovább indulna, megint elkapja és átkarolja a derekát, majd finoman az egyik falhoz nyomja. A többi embernek gyorsan kiad pár bűbájt, hogy ne nézzenek ide – természetesen nem hangosan, csak rájuk néz és kész – majd még fáradtabb képpel felé pillant. Most már mintha kicsit idegesnek is látszódna, ami egyáltalán nem csoda, elég nehéz visszafognia magát. Legszívesebben őrjöngene, pedig még csak nem is történt semmi ami felhúzhatta volna. Ennek ellenére viszont szobor arccal nézi Alice-t, ráadásul egyenesen a szemét. Nem akarja megbűvölni, nem is fogja, sőt. Most pont hogy ő veszik el a lány szemében.
- Miért érdekel ez téged egyáltalán? Miért aggódsz? Semmi okod rá.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:19 pm

* Mikor Darren megfog és vissza ránt, kicsit meglepődök. Mit akarhat? Épp most volt egy kitörésem és békén hagytam volna a folytonos aggódásommal. Nem anyáskodnék ahogy mondta. Miután a falhoz nyom, mégjobban meglepődök. A showért csinálná? Furcsa mód nem néznek a körülöttünk lévők, ám Darren arcáról már nagyban leír az állapota. Mélyen a szemembe néz, egyre csak zakatol a szívem, de hogy miért? Nem épp egy kellemes szituban vagyok.
Tényleg miért is? Miért aggódok én egy nem rég megismert fiú miatt? Semmi okom rá. De hasonlít Vikire, érte
is aggódom, neki is segítség kell. Neki is? Lepődőm meg saját gondolataim miatt. Túl sok a meglepetés mára.*
- Nem tudom.
* Elveszem a tekintettem róla és máshova nézek.*
-Amúgy meg ki mondta, hogy aggódom? Ha meg tényleg úgy volna, akkor néz tükörbe. Ki ne aggódna egy olyanért aki úgy néz ki mint egy zombi.
* Persze közel sem nézett ki úgy, de hát mit mondhattam volna. Már maga a helyzet is furcsa volt. Mondtam volna, hogy ő maga is furcsa. Hogy olyan érzés fogott el mintha segíteni kéne rajta? Ki vagyok én, hogy
ilyeneken gondolkozom? Csak egy egyszerű dampyr. Még jó, hogy nem tud gondolatot olvasni, igaz, úgy könnyebb lenne, nem kéne magyarázkodni, hogy segíteni akarok neki, pedig nem hiszem, hogy nagyobb gondja lenne egy nemesnek, még ha valamennyire el is ítélik. Azt velem is megtették, de túl éltem.
Persze, szép is lenne, gondolat olvasó. Már mindjárt maga Vlagyimir, mi?
Segítsek egy olyanon akinek még a gondját sem tudom, ha van egyáltalán neki. Még ha vannak sejtéseim is, hogy mit érez, az mindenkinek van, biztos csak túl kíváncsi vagyok, ennyi. Vagy egyszerűen csak megakarom védeni a morákat, ezt úgy is belénk nevelték. Belénk, dampyrokba, mintha nem lenne így is elég gondunk.
Na nem mintha gond lenne Vikit vagy akár Darrent megvédeni vagy bármi hasonló, védenénk mi a morákat anélkül is, hogy ránk kényszerítik.*


A hozzászólást Alisziana Walker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 27, 2011 8:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:19 pm

Nem tudja. Csodás válasz. Darren el is mosolyodik, ha már többre jelen pillanatban nem telik. Felsóhajt és finoman félreigazít egy kósza tincset Alice arcából. Szép. Ez furcsa. A dampyrok ritkán szépek, főleg morához képest. Viszont Alice ténylegesen még Darren szerint is szép. Szép és érdekes, innentől kezdve már indulhatna is vele a buliba, de nincs sok ereje tovább menni. Egyszerre akar üvöltözni és sírva az egyik sarokba bújni, de egyiket sem lehet. Ő nemes, az lenne a normális, ha bármit megtehetne. Még sem tehet meg semmit. Állandóan színészkednie kell és tartania magát.
- Hazudsz. Nem nézek ki úgy. Legalább is szerinted. És igen is aggódsz – válaszolja csendesen, közben továbbra is nézi Alice-t, de most már nem csak a szemét, hanem az egész arcát, na meg persze az auráját. A sajátját nem láthatja, de ahogy elképzeli… nagyon ijesztően nézhet ki. Ahhoz képest pedig a dampyr lányé gyönyörű. És azért az ilyen sokkal többet számít, mint egy szép babaarc. Igaz, Alice-nek még az is rendelkezésére áll.
- Nem félsz, hogy megunlak, és itt hagylak? – kérdezi szórakozottan, mosolyogva. Így már azért tényleg Darrenesebb is. Egy részt mert mosolyog, más részt mert szemétkedik. Ilyen az ő formája.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:20 pm

* A válaszomon Darren elmosolyodik. Ennyire vicces lenne? Ne már ennyire komolytalan lennék? Pff...
Elsimított egy haj szálat ami az arcomba kúszót, meg akartam köszönni, mert már zavart a látásban, de nem igazán tudtam meg szólalni.
Hazudok? Nem is. Na jó, de. De hát ki nem? És akkor is rosszul néz ki, mármint az arcáról az jön le, hogy rosszul van, még ha nem is annyira feltűnően.
Kezdtem attól félni, hogy elpirulok, amiért ennyire bámul. Meg akarta tudni az aggódásom okát, de ha még én se tudtam, akkor mi van? Nem ezt hívják cseberből-vederbe? Mindegy... ilyenkor, mikor nem tudtam mit érzek, el
bújtam a világ elől, esetenként Vikivel együtt. Nyugtató hatása volt annak, hogy a közelemben van, de most nincs Viki, és még csak elfutni sem tudok.*
- Annyira azért nem vagyok unalmas.
* Megun és itt hagy, ennyire unalmas lennék? Ne már~ Habár, látszólag csak szívatni akar, de azért mégis, ez olyan... bosszantó. Én aki utál unatkozni, unalmas lenne? Rossz bele gondolni. Ideje cselekedni.
Kicsit arrébb löktem és megfogtam a kezét, majd magam után kezdtem húzni.*
- Orvosi aztán buli. Már ha nem leszel rosszabbul. De ne aggódj, annak az orvosnak csoda szerei vannak.
* Tudom, hisz voltam már nála. Könnyű úgy ellógni az órákat, hogy az orvosiban beszélgettek a nővérrel, vagy épp csak alszok azokon a kényelmes ágyakon. Szerintem többet voltam ott, mint a termekben.
Bevallom, kicsit sajnáltam, hogy az orvosiért feláldoztam az iménti helyzetet, de elpirulni azért még se kellene. Nem vagyok én kislány~ Pedig Darren elég jó képű... vagyis simán elmehetne selyemfiúnak. Nah tessék min
gondolkozok már megint?*


A hozzászólást Alisziana Walker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 27, 2011 8:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:21 pm

Egyre elégedettebb, úgy látszik, a lány kezd zavarba jönni. Ki kéne kapcsolni az auralátást, akkor nem fáradna annyira, de most valahogy nem bírja megtenni, ahhoz túl kíváncsi. Alice színei folyton változnak, vagy épp erősödnek/enyhülnek és szórakoztatja, hogy ezt mind ő váltja ki a lányból. Viszont akármennyire is bosszantja őt ezzel, akkor is nézni fogja még egy kicsit. Addig is telnek a percek és erőt merít. Na meg, addig is az eszébe vési Alice minden egyes vonását.
- Lehet – válaszolja tömören, mosolyogva, és jobbra billentett fejjel nézi tovább a dampyr hercegnőt. Igen. Hercegnő. Tényleg úgy néz ki.
Új emberek jönnek, akiken nincs rajta Darren bűbája, és nagyon megbámulják őket. Persze ez nem valami nagy csoda, attól még nagyon idegesíti Darrent. Kár, hogy most már aztán tényleg nem használhat több bűbájt – legalább is egy darabig semmiképp.
Viszont, ameddig ő bosszankodva nézi a többi tanulót, Alice meglöki egy kicsit, amitől rögtön ki is sikerül szabadulnia. Na, ne már, szökik az ebéd! Vagy nem ebédnek kell neki a lány? Nos, ezt nem tudni, de az biztos, hogy nem akarja elengedni. És úgy látszik, ezzel Alice sincs másképp.
- Remélem tisztában vagy vele, hogy megint mindenki minket néz – veti oda csak úgy, lazán, szórakozottan, bár mintha kicsit ideges lenne. Hát még mi lehet belül!
Egy darabig hagyja magát húzni, aztán mikor már az ajtóig elérnek, újból átkarolja a lányt és a doki helyett a kunyhók felé kezdi el húzni.
- Túl sok mágiát használtam el. Ennyi a nagy probléma.
Vicces, mert még csak nem is hazudik – nem is kell, mert tényleg így van. Végül is, a lélekhasználók is ugyan úgy mágiát használnak, csak ők nem a szokványos elemek egyikét, hanem a lelket. És ugyan úgy fáradnak is, csak pluszba még ott van az az „apróság”, hogy akinek nincs árnyékcsókolta párja és használja a lelket, az hamar beleőrül.

Vissza az elejére Go down
Alisziana Walker

Alisziana Walker


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Dec. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Pécs

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:24 pm

* Lehet. Visszhangzik a fejemben miközben húzogatom Darrent. Körbe nézek, és valóban, már megint minket bámulnak.*
- Nah mégsem vagyok annyira unalmas.
* Még ha java részt Darrent is figyelik, én is itt vagyok. És merem állítani, rajtam is épp annyira elgondolkoznak mint Darrenen.
Egy darabig még könnyen tudok haladni a fiúval a hátam mögött, de egyszer csak átkarol és a másik irányba kezdünk lépegetni. Ennyit az orvosiról.*
- És milyen mágiát használsz?
* Kicsit gyanakvóan nézek Darrenre. Viki a víz mágiára szakosodott és egyfolytában arról papolt mennyire klassz dolog, hogy tudja irányítani. Még az is felmerült benne, hogy majd az én oldalamon harcol a strigák ellen. Nah akkor aztán kicsit megdorgáltam, hogy jól van, ha velem akar használni akkor mutassa, hogy támad a vízzel. Mondanom sem kell, hogy rendesen leoltott, hogy miért rontom el az örömét, de attól még igazam volt, semmit nem tudok a támadó mágiáról. De jelen helyzetben engem jobban érdekelt, mit csinálhatót darren, hogy ennyire kifáradt.*
- Mit is csinált őfelsége, hogy ennyire kifáradt?
* Játszottam meg magam egy kicsinyke mosollyal, hogy kicsit cukkoljam. Meg aztán már azon a járt az eszem milyen örültségéket csinálhatót, de mivel nem tudom mire szakosodott így majdnem mind a négy elemmel elképzeltem. Kicsit vicces volt, hogy paródiává vált a képzelem és a vízen elcsúszott, a tűz megégette, a föld betemette és a levegő miatt pedig egy magas fáról ordibált le, hogy tér iszonya van.*


A hozzászólást Alisziana Walker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 27, 2011 8:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darren Ellwood

Darren Ellwood


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 31
Tartózkodási hely : Montana / Szent Vlagyimir Akadémia

2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:24 pm

- Legalább is szerintük – teszi hozzá komoly arccal, de a szeme mosolyog. Jó húzni Alice agyát, nagyon is élvezi.
Közben körül néz, és… hát, elég nyomasztó látvány. Szinte mindenki őket nézi. Az, mikor végre kilépnek az ajtón, mondhatni megváltás.

Kár, hogy kint még többen bámulják meg őket. Darren legszívesebben elbújna az egyik sarokban. Normális esetben viccesnek találná ezt az egészet, hogy bosszankodnak és ledöbbennek miattuk, de most? Úgy érzi, mint ha tízszer annyian figyelnék minden mozdulatukat, és ez a gondolat tényleg elég rémisztő.
Fel is gyorsít kicsit, az arcán enyhe fájdalom tükröződik. Igen, ez már a lélek őrülete lesz. Tényleg úgy érzi, hogy mindenki őket nézi. Feszültebb is lesz, ez az arcán is látszik.
Ennek ellenére viszont mikor Alice megkérdezi, hogy mire szakosodott, meg se rezzen.
- Tűz mágiát – válaszolja kissé morcosan, és olyan hihetően, mintha ő maga is ezt gondolná. Ez van, ha az ember az egész életét végighazudja. Bár, végül is mi mást tenne? Nyögje be, hogy b@szki, lélekre, nem látod?
Az újabb kérdésnél gúnyosan elmosolyodik és színpadiasan sóhajt egyet.
- Alice kisasszony túlságosan szeret kérdezősködni.
A válasz már kerülendő, nem is árulja el. Bár erre is lenne egy tuti hazugsága, most inkább arra koncentrál, hogy minél hamarabb odaérjenek a kunyhókhoz.


+ 1-es szoba + Közös helységek + Udvar
// A következő válaszod mehet is oda. Smile //

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba   2-es szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2-es szoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1-es szoba
» 5-ös szoba
» 5-ös szoba
» 4-es szoba
» 4-es szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírakadémia szerepjáték :: Játéktér :: Szent Vlagyimir Akadémia :: Dampyr lakosztály :: Lány kollégium-
Ugrás: